Актуальна тема – вакцинація населення, яка дає шанс на життя людям різного віку

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков здійснив робочий візит до Балтської громади. Керівник оглянув відділення екстреної допомоги Балтської багатопрофільної лікарні, відремонтоване в рамках програми Президента України «Велике будівництво», завітав і до Балтського Центру ПМСД.

Наразі в Балтській громаді організовані пункти щеплення, в сільських населених пунктах працюють виїзні бригади медиків. У порівнянні з іншими, Балта дає непогані стабільні показники. Але процес по Одещині рухається повільно – переконаний Борис Волошенков.

«Очікується нова хвиля захворюваності, — прокоментував в інтерв’ю місцевим ЗМІ стурбованість медиків керівник. – Наразі держава пропонує громадянам захист від ковіду – вакцинацію. Всі вакцини пройшли тестування і є ефективними – не слід піддаватися на різні інформаційні провокації, а довіряти своєму сімейному лікарю».

Нагадуємо, що процедура щеплення від COVID-19 проводиться на базі Балтського центру ПМСД (Балтська АЗПСМ).

Ви можете записатися на щеплення, зателефонувавши своєму сімейному лікарю або в Call-центр за номером (04866) 2-42-22 чи (099) 90-2-42-22 (Viber).

Бережіть себе та своїх близьких!

Share.

Comments are closed.