EnglishRussianUkrainian
   

Балтський міський голова Сергій Мазур взяв участь в VIII Онлайн Форумі з циклу «Солідарність мерів: управління муніципалітетом під час пандемії»

Балтський міський голова Сергій Мазур завжди з цікавістю ставиться до позитивних прикладів управління, за можливості вивчає та використовує на практиці ефективний вітчизняний та міжнародний досвід колег.

Тому Сергій Сергійович із задоволенням взяв участь в VIII Онлайн Форумі з циклу «Солідарність мерів: управління муніципалітетом під час пандемії», який присвячений проблематиці підтримки місцевого бізнесу в часи кризи.

Форум організований програмою «U-LEAD з Європою». До розмови долучилися пан Венсан Шове (голова муніципалітету Отен, регіон Бургундія-Франш-Конте (Франція), пан Владімір Прєбіліч (мер муніципалітету Кочев’є (Словенія). Сергій Мазур мав честь представляти Україну, Одещину і Балтську громаду. «Зрозуміло, що усі три країни, представлені на форумі, по-своєму переживають складні часи пандемії. І механізми підтримки місцевого бізнесу в цей період – у кожного свої, з урахуванням економічних особливостей, державного устрою, рівня розвитку і видів бізнесу. Але відчув розуміння і підтримку європейських колег, дещо з їх досвіду будемо використовувати на практиці в громаді, — зазначив Сергій Мазур. — Вважаю, що це важливо – єднання людей, особливо тоді, коли перекриті кордони і єдина можливість спілкуватися – дистанційна». Дякуємо за організацію онлайн-форуму програмі U-LEAD з Європою і за запрошення очільника Балтської громади нашим партнерам — Одеському офісу програми.

Балтська міська об’єднана територіальна громада

Share.

Comments are closed.