EnglishRussianUkrainian
   

Біжать роки, а пам’ять не минає

Під марш духового оркестру, від центральної площі Балти до меморіалу пам’яті загиблим воїнам-афганцям прокрокувала колона у якій йшли ветерани війни у Афганістані, представники місцевої влади та небайдужі городяни. За традицією, спільнота відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю. Ця подія досі відгукується болем у серцях ветеранів-афганців, їх матерів, дружин, сестер, дітей, бо не усім судилося повернутися живими з чужої війни.

Саме у цей день до пам’ятників меморіалу лягають живі квіти на знак пам’яті про наших земляків, які не повернулися додому з поля бою.

Зворушливі слова ведучого нагадали усім про трагічні події 33-х річної давнини.

До учасників мітингу звернулася заступник Балтського міського голови Тетяна Холіч, яка віддала належну шану учасникам війни у Афганістані і з тривогою говорила про сьогодення України в умовах агресії Росії у Криму та на сході держави.

Голова ревізійної комісії ГО «Балтська районна спілка ветеранів, інвалідів Афганістану» Олександр Бондарчук у своїй промові згадав Афганістан та інші держави, де у бойових діях брали участь українські воїни-інтернаціоналісти.

Хвилиною мовчання вшанували учасники мітингу загиблих на афганській війні. До підніжжя пам’ятників лягли живі квіти.    

                                             

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.