EnglishRussianUkrainian
   

Важливi рiшення прийнятi

25 червня відбулося засідання виконавчого комітету Балтської міської ради. Почалося воно з розгляду питання «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Балтська багатопрофільна лікарня» Балтської міської ради нак 2021 рік. Інформація генерального директора комунального підприємства «Балтська багатопрофільна лікарня» Олександра Бурлаки рясніла цифрами та сумами із чималими нулями. За ними життєдіяльність лікувального закладу, праця великого колективу, забезпечення медикаментами і витратними матеріалами, тощо.

 

По цьому питанню члени виконкому прийняли позитивне рішення як і по наступному. У ньому йшлося про встановлення граничного нормативу рентабельності, який входить до складу тарифу на платні послуги, що надаються комунальним підприємством «Балтська багатопрофільна лікарня». Олександр Бурлака пояснив тимчасові труднощі у відносинах з НСЗУ.  Зауважень та питань до нього не виникло.

Начальника юридичного відділу Тетяна Голишева інформувала присутніх по трьох наступних питаннях, які стосувалися призначення опіки над двома недієздатними громадянами та звернення до суду щодо демонтажу тимчасових споруд (павільйонів).

А директор комунальної установи «Балта-благоустрій» Балтської міськради Олександр Зільберман доповів членам виконкому про штатний розпис на 2021 рік. Зміни, що відбулися, дозволять впорядкувати фінансові питання та уникнути зайвих витрат.

Далі в один блок були об’єднані питання, які підготувала до розгляду начальник відділу ЖКГ та інфраструктури Балтської міської ради Валентина Храпенко. Члени виконкому не були проти. Таким чином вдалося конструктивно розглянути половину питань порядку денного.      

Начальник відділу архітектури, містобудування та капітального будівництва Балтської міськради Олександр Мартинюк надав інформацію по двох питаннях, які стосувалися однієї теми, а саме: про надання дозволу Об’єднаній єврейській общині України на встановлення пам’ятних табличок на Північному та Південному єврейських кладовищах у м. Балті та про відмову у наданні дозволу на встановлення пам’ятних знаків на місцях зруйнованих єврейських кладовищ у м. Балті.

 

По цих питаннях пояснення дав заступник Балтського міського голови Федір Молодець.    

Чимало питань для розгляду на засіданні виконкому підготувала служба у справах дітей Балтської міської ради. По кожному з них інформувала присутніх начальник служби Олена Козел. Тих, хто проголосував проти або утримався не було.

І насамкінець члени виконкому одностайно проголосували за надання матеріальної допомоги про яку йшлося у інформації завідувачки сектору соціальної політики Балтської міськради Наталії Гогу.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.