EnglishRussianUkrainian
   

Візит міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова до Балти

Олексій Чернишов, який вперше прибув на Балтщину мав на меті познайомитися зі станом виконання кількох програм та проектів. Це, насамперед, виконання і реалізація президентської програми «Велике будівництво», як у 2020 році, так і в 2021-му. По-друге – це реформа децентралізації і процести, які зараз відбуваються та підготовка до наступного етапу. По-третє – ситуація з поширенням короновірусної хвороби COVID -19.

 

Медична система має бути готовою до нових викликів, тому у рамках візиту міністр звернув особливу увагу на приймальне відділення Балтської багатопрофільної лікарні, яке після реконструкції відповідає необхідним стандартам.

У поїздці Олексія Чернишова супроводжував голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва. Приймав поважних гостей голова Балтської міськради Сергій Мазур.

Перший об’єкт, який відвідали чиновники – Балтська школа № 3, яка відбудовується після пожежі. Олексій Чернишов назвав цей об’єкт надважливим проектом програми президента “Велике будівництво”.

Сергій Мазур провів міністра та його супровід будівельним майданчиком, на якому не припиняються роботи, показав стенди де відображена уся реконструкція школи. Слід зазначити, що після завершення будівництва зовні навчальний заклад буде виглядати як раніше.

Олексій Чернишов поставив Балтському міському голові ряд питань на які отримав вичерпні відповіді. У свою чергу міністр запевнив місцеве керівництво, що з боку держави фінансування на реконструкцію школи буде надане у повному обсязі та надійде своєчасно. Це дасть можливість у визначені терміни завершити будівництво. За планом, у 2021 році, частина приміщень буде готова прийняти учнів.

Про Балтську багатопрофільну лікарню, де щойно завершився ремонт приймального відділення, холу та вхідної зони, очільнику громади було що розповісти, адже за власної ініціативи Сергія Мазура розвиток цього  лікарняного закладу став пріоритетним для місцевої влади. На ремонти та оснащення з місцевого бюджету виділяються значні кошти.

Приймальне відділення екстреної медичної допомоги  Балтської багатопрофільної лікарні, реконструкція якого завершилася, відповідає усім сучасним вимогам, у тому числі – інклюзивності.

Світлі приміщення, нове обладнання, медперсонал – тут все передбачено для зручності пацієнтів та надання їм якісних медичних послуг.

У холі лікарні відбувся брифінг на якому міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов поділився враженнями від свого візиту.

«Я вперше у вашому місті, враження дуже позитивні. Кожне українське місто чудове, має свій потенціал, який ми маємо розкривати кожного дня. Це роблять керівники громади і я радий, що керівник громади дуже фахова людина і, на мій погляд, є професіоналом у більшості питань, які ми обговорили. Я впевнений, що в рамках нашої майбутньої співпраці, а так чи інакше держава співпрацює з громадами дуже активно, ми спираємося на якісних партнерів, на якісні громади, і сьогодні я маю стверджувати, що саме з вашою громадою ми можемо працювати і бачимо у цьому перспективу. Але багато залежить від учасників цього процесу. Я сьогодні прошу керівництво громади, дуже прошу, розробляти, пропонувати розвиткові проекти, які на меті мають створення нових робочих місць і додаткової регіональної вартості. Це те, над чим ми маємо працювати. Звичайно, я зі свого боку вражений містом і бажаю успіху. Впевнений, що голова громади професійний керівник, ми готові співпрацювати. Готові фінансувати проекти, але, дуже прошу, розвиткові».

На завершення візиту  на живописній околиці Балти пан міністр та його супровід зустрілися з начальником Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитром Рибалкою, який ознайомив Олексія Чернишова з ходом виконання робіт на автомобільній дорозі Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка.

 «Минулого року ремонтні роботи велися на 7 ділянках дороги Р-33. Зараз працюємо на трьох ділянках – це біля 40 кілометрів. Ще на дві ділянки розробляємо проекти на капітальний ремонт. У 2022 році плануємо повністю завершити ремонт дороги Р-33 по всій протяжності у межах Одеської області», – повідомив начальник Служби Дмитро Рибалка.

Своєю чергою міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов вказав чиновнику на необхідність ремонту дороги Р-75, яку усі знають, як дорога Балта — Криве Озеро. Міністр підкреслив важливість якісного транспортного зв’язку між містами та селищами Одещини. Адже саме від стану доріг залежить якість життя населення та розвиток територіальних громад всього регіону.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.