Він – поруч, серед нас!

Здавалося, Семен Цванг і справді був поруч з тими, хто зібрався у Балтській публічній бібліотеці, щоб згадати свого видатного земляка, почесного громадянина міста Балти, почути його поезії, дізнатися про довге життя, яке пройшло у двох країнаїх – Україні та Ізраїлі.

Організатори заходу залучили до участі тих, хто був знайомий з Семеном Рувимовичем. Розповідь про життєвий шлях поета супроводжували його вірші про війну, патріотизм, любов, власне, про життя, яке так любив Семен Цванг.

Поезії декламували та згадували свого талановитого земляка юні балтяни, самодіяльні поети та усі, кому не байдужа творчість Семена Рувимовича. Серед них: Богдан Семків, Анастасія Морозюк, Анна Рибицька, Лариса Колчина, Михайло Галинський, Михайло Гершкович, Тетяна Холіч, Олександр Скрипник, Вікторія Панчишена.

Ведучі заходу супроводжували свою розповідь фотографіями. Від дитячих, до світлин вже поважного, сивочолого ветерана.       

Найпершим і головним містом для Семена Цванга була і назавжди залишалася Балта, де він народився, звідки пішов на фронт, де зустрів своє перше кохання.

Наш земляк пішов з життя на 97 році, але залишив яскравий слід на землі – свої прекрасні поeзії та світлу пам’ять.

Він — поруч, серед нас, бо у душі кожного балтянина звучить Балтський вальс, який став музичною візитівкою нашого міста. Саме цією піснею, сповненою світлої любові до нашого міста, і завершився цей зворушливий захід. Вальс виконало тріо викладачів Балтської школи мистецтв — Ольга Ковальчук, Олена Заянчуковська та Олександра Закржевська.   

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.