Вітання з Днем Державності

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Цьогоріч Україна вперше відзначає дату, у якій поєдналися наша історія, сьогодення і майбутнє – День Української Державності.

У День Хрещення Київської Русі ми голосно, на весь світ, ще раз підкреслюємо: українці – єдиний непереможний народ. Україна – потужна держава, що має унікальне коріння, європейські орієнтири,  впевненість у своїх силах, незламну силу духу.

Із покоління в покоління ми відстоюємо своє право бути вільними, незалежними, розмовляти рідною мовою, будувати свою державу. І нікому і ніколи не відняти у нас це право.

Дорогі друзі! Держава – це усі ми, кожен з нас. Хто боронить Україну на полі бою, хто вирощує хліб, лікує людей і навчає дітей. Хто щодня працює на комунальному, рятувальному, правоохоронному, культурному фронті. Хто бере на себе відповідальність за управлінські рішення, хто підтримує волонтерський рух і впроваджує ефективні законотворчі ініціативи.

Тільки у єдності наша сила і непереможність. Тільки разом ми переможемо ворога і відбудуємо країну. Пліч-о-пліч, єднаючи зусилля, кошти, зброю, слово, віру, підтримуючи один одного, ми подолаємо найжорстокішого ворога в історії людства.

На нас покладена велика місія – рятувати світ. Ми – обрані і нездолані.

Тримаємось, єднаємось, переможемо!

Слава Україні! Слава нашій державі і українському народу!

Балтський міський голова Сергій Мазур

Share.

Comments are closed.