Вітаємо всіх хліборобів та всю фермерську спільноту з професійним святом – Днем фермера!

Є така професія – землю плекати. Це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, колосальна напруга сил і повна самовіддача.

Фермер — не тільки професія, а життєве покликання. Ваша праця — не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі Балтщини, Одещини, всій України. Завдяки вашим працьовитим «золотим рукам», хліборобській мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство та виробництво.

Своєю працею ви розвиваєте сільську економіку, створюєте нові робочі місця, підтримуєте традиції і культуру всього регіону, опановуєте нові направлення сільського виробництва. Дякуємо вам за відданість обраній справі!

Більш того, на даний час всі, хто працює на землі та обробляє її, виконують велику місію – гарантують національну безпеку України. Вони дають продукти харчування, вони піклуються про соціальну структуру села, дбають про майбутнє наших дітей, підтримують розвиток дитячих садків, шкіл, фапів в сільській місцевості, надають своєчасну допомогу старостатам та жителям населених пунктів громади, вчасно сплачують податки, наповнюючи бюджет.

Впевнений, що ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність і надалі сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашого краю.

Бажаємо вам щедрих ужинків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі! Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, розквіту нашої громади, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу!

Високих вам врожаїв, гарної погоди, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього! А ще – душевного задоволення від улюбленої справи. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – щастям і любов’ю. Миру, злагоди, міцного здоров’я вам і вашим близьким!

З найкращими побажаннями радості, успіхів, процвітання,

Балтський міський голова Сергій Мазур,

від жителів Балтської громади і старостатів,

депутатського корпусу і апарату Балтської міської ради,

Share.

Comments are closed.