EnglishRussianUkrainian
   

                    Вітаємо зі святом!

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення Балтщини!

Щиро вітаємо вас з нагоди вашого професійного свята!

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу Балтської громади, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Повсякденна праця житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення починається у той час, коли більшість жителів міста та сіл ще не прокинулась, і саме ви, своїми руками, щоденно створююте належні умови проживання та побуту населення.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та терпінню, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і парків, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, пошиву речей, тощо.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Упевнені, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до високих стандартів.

Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей!

В свою чергу хочу відзначити, що керівництво Балтської громади усіляко сприяє і надалі сприятиме розвитку сфери ЖКГ та побутового обслуговування, адже перед нами – спільні завдання і цілі.

Зичимо вам, шановні, міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань!

Зі святом вас!

З найкращими побажаннями добра і щастя,

Балтський міський голова Сергій Мазур,

від імені старостату та жителів Балтської громади,

депутатського корпусу та апарату Балтської міської ради.

Share.

Comments are closed.