EnglishRussianUkrainian
   

Вітаємо з Днем прапору та Днем незалежності України!

Україна – це безкраї степи та мальовничі гори, мамині колискові та калина в саду, тополя в маковому полі та родючі чорноземи. А ще Україна – це древній Київ, мудрі літописці, дзвін козацьких шабель, свист гайдамаків, прагнення волі, заграви революцій, довгоочікувана незалежність.

Дорогі земляки, шановні балтяни!
Від душі вітаємо вас з Днем Прапору та Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

І усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного з нас, кожного небайдужого українця – як безліч річок і джерел зливаються в один могутній Дніпро.

Тож будемо покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу громаду й державу.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творімо історію 21-го століття під знаменням рідного Прапору!

Нехай у серці горить шевченківський вогонь любові до рідної України – країні гір і степів, швидких річок і золотих полів. Пишаймося, що ми – українці!
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!
Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах. Зичимо вам міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, миру та добра в кожній оселі, в кожній родині!

Зі святом, родино Балтської громади!
З вірою в серці, добром у справах,
Балтський міський голова Сергій Мазур,
старостат Балтської громади,
аппарат і депутатський корпус Балтської міської ради.

Share.

Comments are closed.