EnglishRussianUkrainian
   

В Балтській громаді триває навчання старост та їх заступників

Теми для спілкування – актуальні, такі, що торкаються повсякденних робочих питань.

Серед них – робота з документами, планування роботи апарату, зміни в діючому законодавстві, тощо.

Залишається важливим аспектом система оцінювання роботи старостатів згідно з індикаторами, прийнятими в громаді. Тому під час кожної зустрічі зміст індикаторів детально розглядається та коментується фахівцями Балтської міської ради.

Так, процес підготовки інформації по індикатору «Кількість скарг мешканців округу на гарячу лінію або до міської ради» проаналізувала завідувач сектору діловодства і контролю Людмила Малішевська. Досвідчений діловод, Людмила Вікторівна зупинилася на тонкощах реагування на звернення громадян, правильність і терміни оформлення відповідей, навела приклади по кожному старостинському округу.

Аналіз медіаактивності населених пунктів Балтської громади провела начальник відділу комунікацій з громадськістю Анна Рибіцька. Наразі про буденні справи та святкові, спортивні, культурні заходи в селах громади можна дізнатися із соцмереж, на відповідних сторінках, а також від місцевих ЗМІ. Триває процес вдосконалення внутрішньої та зовнішньої комунікації між населеними пунктами, що дозволяє розширити інформаційне поле громади.

Про зміни в земельному законодавстві йшлося у виступі начальника відділу земельних відносин Наталії Крамар, яка, в тому числі, нагадала керівникам сільських територій про доручення міського голови щодо детальної інвентаризації землі.

Своїм досвідом роботи з колегами поділилися заступники старост Оксана Сорока (с.Пасицели старостинського округу №8) та Людмила Кручок (села Немирівське, Переліта старостинського округу №6). Йшлося про благоустрій сільських територій, співпрацю з бізнесом, організацію заходів в селах, вирішення проблемних питань. Обидві керівниці – прихильниці жвавого діалогу з жителями населених пунктів та співпраці з ОСН, головами мікрорайонів, структурними підрозділами міської ради.

До учасників наради звернувся Балтський міський голова Сергій Мазур. Очільник громади повідомив керівникам сільських територій про відкриття двох поліцейських пунктів в селах Обжилому та Гольмі: працівники поліції, які проживатимуть в селах, контролюватимуть ситуацію на території старостинського округу. В планах керівництва поліції та громади – відкриття аналогічних пунктів і в інших селах. Так прокроково реалізується Програма «Безпечна Балтщина».

Не вщухає небезпека і від смертоносного вірусу ковіду. Наразі, з метою захисту людей, в громаді організована вакцинація жителів міста та сіл. Процес координує Балтський Центр первинної медико-санітарної допомоги. В зоні ризику – працівники сфер, де існує постійний контакт з людьми (торгівля, освіта, правоохоронні органи, тощо). Тобто вакцинація залишається для людей різного віку і професій шансом на збереження здоров’я і навіть життя.

Учасники наради обговорили поточні питання. В розмові взяли участь заступники міського голови Валерій Желіховський та Федір Молодець, директор комунальної установи «Балта-благоустрій» Олександр Зільберман.

Share.

Comments are closed.