EnglishRussianUkrainian
   

В Одесі, після щеплення індійським препаратом Covishield, у 30% медпрацівників з’явились проблеми зі здоров’ям

В Одесі після щеплення від COVID-19 у багатьох медпрацівників погіршився стан здоров’я. Десятки медиків, раніше виявили бажання вакцинуватися, відмовилися робити щеплення індійським препаратом Covishield.

На нараді в мерії директор департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Олена Якименко, під час доповіді про проведення вакцинації від коронавірусу, яка стартувала в Одесі 25 лютого, розповіла, що після щеплення препаратом Covishield у понад 30% медичних працівників відмічено погіршення стану здоров’я. Про це повідомляє УНІАН у понеділок, 1 березня.

«Вакциновані 60 медичних працівників: 40 — міської клінічної інфекційної лікарні, 20 — невідкладної допомоги та екстреної допомоги. На наступний день у 22 вакцинованих спостерігалася реакція у вигляді підвищення температури — від 37,2 до 38,5 градуса. Погіршення загального стану… 26 співробітників  лікарні з різних причин відмовилися від вакцинації», — сказала Якименко.

За її даними, 26 лютого вакцинували співробітників МКЛ №5: із запланованих 67 осіб щеплення зробили лише 27. В цей же день вакцинували 43 співробітники невідкладної допомоги, МКЛ № 11.

«Є скарги на погіршення здоров’я», — додала Якименко.

Джерело: aspi.com.ua

 

 

Share.

Comments are closed.