EnglishRussianUkrainian
   

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Балтська громада отримала новеньку автівку Renault Duster

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Балтська громада отримала новеньку автівку Renault Duster, відповідне устаткування та обладнання для роботи поліцейського патруля.

Балтський міський голова Сергій Мазур, який взяв участь в обласних урочистостях з нагоди вручення автотранспорту для поліцейських офіцерів громад та структурних підрозділів Головного управління Національної поліції, відзначає, що системність в роботі дає свої плідні результати: «Вважаю важливим кроком підписання меморандуму з Національною поліцією про співпрацю і партнерство. Як і прийняття нами Програми «Безпечна Балтщина», в рамках якої ми облаштували два пункти служби дільничних поліцейських безпосередньо у сільських населених пунктах».

Нагадаємо: влітку, в селах Гольма та Обжиле, були підготовлені будиночки для поліцейських, де офіцер поліції може жити, навіть із сім’єю, та проводити прийом громадян.

«Вдячний Міністерству внутрішніх справ, керівництву Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, Національній поліції Одещини за спільну роботу по забезпеченню прав і свобод громадян на території регіону», — підкреслив Балтський міський голова.

Новенький автомобіль оснащений сучасною технікою – рацією, відеореєстратором, сейфом для зберігання рушниці, набором інструментів для ремонту та технічної допомоги, потужним ліхтарем та бензопилою. Також є аптечка з усім необхідним для першої медичної допомоги.

Отримана автівка направляється до с.Гольма і допопоже поліцейському офіцеру нести службу на території кількох населених пунктів старостинського округу.

Наступного року планується забезпечення поліцейського пункту в с.Обжиле.

Share.

Comments are closed.