EnglishRussianUkrainian
   

Голова Балтської громади Сергій Мазур – знову у складі делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на найближчі 5 років

Балтський міський голова Сергій Мазур увійшов до складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 — 2026 роки. Це рішення Президента України Володимира Зеленського, який 10 лютого затвердив новий склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

До складу делегації увійшли 24 представники місцевого самоврядування. Відповідно до документа, представниками України у Палаті місцевих влад Конгресу стануть шестеро українських делегатів. Серед них три депутати — Київська, Івано-Франківська та Полтавська області — і три мери — Херсонська, Одеська та Кіровоградська області.

Єдиний з Одещини, один із трьох мерів, що увійшли до складу делегації – це дійсно висока оцінка керівництва держави діяльності Балтського міського голови Сергія Мазура та його команди.«Щиро дякую Офісу Президента України за високу оцінку та мандат довіри!» — написав Сергій Сергійович на своїй сторінці у Фейсбук.

Це друга каденція Балтського міського голови в Конгресі. До своєї роботи у складі української делегації Сергій Мазур ставиться відповідально, добре розуміючи важливість місії представників України на європейському рівні: «Важливий не настільки статус, а той факт, що Конгрес – це той майданчик, де ми можемо говорити на весь світ правду про Україну, про ті процеси, які у нас відбуваються, ділитися тим досвідом, який вже маємо у сфері розвитку місцевого самоврядування. Нам є про що розповідати. І нехай увесь світ знає, що Україна – це країна сильна, яка має великі перспективи».

Відкриття 40-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заплановане на 23 березня 2021 року. І будемо сподіватися, що цього разу карантинні обмеження не скоригують цівілізоване спілкування представників європейських країн щодо актуальних питань сьогодення.

Share.

Comments are closed.