EnglishRussianUkrainian
   

Григорій Діденко: Балтська громада активно розвивається

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко з робочим візитом побував у м. Балті. Разом з очільником Балтської територіальної громади Сергієм Мазуром він, перш за все,  побував у НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» де триває будівництво. Побачене вражає. Головний корпус школи вже готовий. Світлі класи, сучасні меблі, вбиральні та ліфт для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Здавалося, можна було б починати у новій будівлі навчальний процес, але керівництво громади не зупинилося на досягнутому. Наразі готується майданчик під будівництво ще одного корпусу школи де буде розташовано 15 класних кімнат та перехід до спортивної зали. Усі роботи фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів.

Григорій Діденко відвідав також НВК «Балтська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Олеся Гончара – ліцей». Тут повним ходом іде ремонт спортивної зали, який, за словами міського голови Сергія Мазура, має бути завершений до кінця цього року.

У шкільній їдальні у розпалі капітальний ремонт. Зовні побудовано скляну галерею, щоб наймолодші учні у  негоду не виходили на вулицю. Очільник облради поцікавився, як харчуються школярі громади, скільки коштують обіди. На усі поставлені питання він отримав вичерпні відповіді.

 

Капітально ремонтується за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів ще один об’єкт – будівля, де буде розташований центр надання адміністративних послуг.

Балтський міський голова Сергій Мазур розповів Григорію Діденку як буде працювати Центр, які послуги надаватиме жителям громади.

Якщо у будівлі ЦНАПу у розпалі ремонт, то гордість громади – сучасний спортивний комплекс вразив гостей своєю довершеністю, добротністю та красою. Голові облради розповіли про спортивні досягнення та перемоги місцевих спортсменів, про нові види спорту, які активно розвиваються та про успіхи учнів двох спортивних класів. Григорій Діденко познайомився з волейболістками СК «Балта», які прославили нашу громаду на теренах України.   

У ході візиту Григорій Діденко зустрівся у кінотеатрі «Родина» з представниками органів місцевого самоврядування, керівниками служб та комунальних підприємств Балтської громади, депутатами. Розпочався захід з показу відеофільму «Рухаємось вперед – орієнтовані на успіх» у якому розповідається про головні віхи розвитку громади.

Звертаючись до присутніх, голова Одеської облради сказав:

«Обласна рада готова сприяти активному розвитку Балтської громади, бо готова допомагати громадам, де є ініціативне та грамотне керівництво. Ми підтримуємо постійний зв’язок з керівництвом і діалог завжди конструктивний».

Схвально відгукнувся керівник про усі починання, що успішно завершилися чи ще тривають у Балтській громаді. Згадав відкриття приймального відділення, публічної бібліотеки, ремонт котельні Балтського педагогічного коледжу та інші об’єкти.

Григорій Діденко не приховував позитивних вражень від побаченого у той день. Він підкреслив, що спортивним комплексом, який він щойно відвідав, може пишатися не лише Балтська громада, але і вся Одеська область.

Користуючись нагодою голова обласної ради наголосив на ініціативах Президента України Володимира Зеленського, які стали ключовими пунктами послання Верховній Раді.

Присутні на зустрічі поставили Григорію Діденку ряд запитань на які отримали вичерпні відповіді.

Своєю чергою Балтський міський голова Сергій Мазур подякував керівництву облради та депутатському корпусу за взаємодію та підтримку, запевнивши, що Балтська громада і надалі рухатиметься уперед.   

На завершення візиту, відповідаючи на питання журналістів, Григорій Діденко схвально відгукнувся про свій візит до Балтської громади, а Сергій Мазур окреслив коло питань, які місцева влада прагне вирішити за підтримки Одеської облради. Серед них отримання стаціонарного ангиографа для багатопрофільної лікарні, що дасть змогу врятувати сотні життів, а також реалізація численних соціальних програм.

Щодо термінів завершення будівництва та ремонтів, на об’єктах, де побував голова облради, Сергій Мазур відповів:

«Спортивний зал плануємо завершити до кінця цього року, їдальню – трохи пізніше, будівництво школи №3 маємо на меті закінчити до кінця 2022 року. А ось кінотеатр «Родина» тепер належить нашій громаді. Вже є рішення Одеської облради».           

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.