EnglishRussianUkrainian
   

Григорій Діденко: Балтська громада розвивається

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко під час робочого візиту до Балтської громади відвідав ряд важливих об’єктів. Це, насамперед, НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум», яка відбудовується після пожежі в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Балтський міський голова Сергій Мазур розповів Григорію Діденку про те, що зроблено, аби навчальний заклад відповідав усім технічним вимогам та повідомив, що 1 вересня буде завершено реконструкцію основного корпусу і школярі сядуть за парти. 

«Це дійсно довгоочікувана подія, — зауважив Григорій Діденко. — Я бачу, що громада розвивається. І школу не просто відновлюють, вона стане потужним освітнім закладом, який задовольняє запити мешканців громади».

У день візиту голова Одеської облради відвідав Балтський психоневрологічний будинок-інтернат та поспілкувався з його персоналом.   

Григорій Діденко завітав також у Балтську публічну бібліотеку, яка стала сучасним культурно-освітнім центром де ведеться просвітницька робота та організований простір для творчих людей громади.

Завідувачка бібліотекою Ольга Бурбела розповіла гостеві про сучасні форми роботи з читачами та масові заходи, які проводяться у бібліотеці.      

У день візиту голова Одеської облради побував у Балтській багатопрофільній лікарні де в рамках «Великого будівництва» проведена реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги. Це найбільше приймально-діагностичне відділення в області.

Директор КП «Балтська багатопрофільна лікарня» Олександр Бурлака та Балтський міський голова Сергій Мазур розповіли Григорію Діденку про зміни, які останнім часом відбуваються у лікарняному закладі та плани на майбутнє. Зокрема Сергій Мазур наголосив, що Балтська багатопрофільна лікарня є пріоритетною для керівництва громади. Виділяються кошти на її подальший розвиток, придбання медичного обладнання, продовження ремонтних робіт. Міський голова запевнив присутніх, що за кілька років усі заплановані роботи будуть завершені і Балтська багатопрофільна лікарня, яка вже зараз є потужним медичним закладом на півночі Одещини відповідатиме усім сучасним вимогам.

На завершення візиту відбувся короткий брифінг, на якому Григорій Діденко та Сергій Мазур відповіли на питання журналістів.

«Балтська громада розвивається, є прогрес у цьому. У нас тісна співпраця з головою громады, з депутатским корпусом. Мої враження від відвідування Балтської громади позитивні», –  підсумував Григорій Діденко

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.