Депутатський візит до міні-притулку «Кошка-хромоножка»

Ми живемо в непростий час. Але втрачати людяність не можна у будь-якому разі. На жаль, допомоги потребують і люди, і тим паче тварини, які іноді страждають від жорстокості чи байдужості людей.

Вже більш як рік працює в Балті міні-притулок «Кошка-хромоножка», яким опікується Олена Хмеленко та її родина. Турбота про котиків (майже всі безжально викинуті на вулицю і підібрані Оленою, її друзями, однодумцями), стерилізація тварин, іх лікування та утримання цілком лягають на плечі родини, що не дешево. І ще більше господарів турбує подальша доля їх вихованців, яких намагаються віддати у «добрі руки» — у сім’ї, де пухнастики знайдуть щастя і любов.

«Кошке» надають посильну допомогу волонтери, небайдужі до тварин балтяни.

Секретар Балтської міської ради Олена Фролова ініціювала депутатський візит до міні-притулку «Кошка-хромоножка», а депутати фракції «Слуга народу» Ігор Міщенко, Олександр Радзилевич, Олександр Балинський вирішили придбати корма для тварин та зібрати кошти для їх утримання.

«Не можна не любити цих милих, лагідних пухнастиків, — зізнається Олена Фролова, — вони й насправді дарують тепло і гармонію». Наче розуміючи її слова, до рук пані Олени стрибнув сонячно-білий вихованець притулку. А потім ще один – вже чорно-білий, дуже симпатичний котик.

«Завжди хвилююсь, коли віддаю своїх «випускників», — каже Олена Хмеленко. – Цікавлюся їхньою подальшою долею і радію, коли у них все добре».

«Благородна справа має бути підтримана – вважає депутат міської ради Олександр Радзилевич. – Немає милосердя за розмірами – великого чи малого. Воно або є, або немає. І ми вважаємо, що тварини також потребують допомоги – допомоги людей. Ви допомагаєте вижити беззахисним істотам — ми допомагаємо вам».

Розумні, гарні, характерні – пухнасті «брати менші» змінюють життя людей, додають посмішок і затишку в домі, адже, прагнучі любові, самі дарують її нам.

Тож якщо у вашому житті не вистачає саме любові, ви тепер знаєте, де її знайти – у міні-притулку «Кошка-хромоножка».

А якщо бажаєте надати посильну допомогу, як депутати Балтської міської ради, номер картки Олени Хмеленко

4149 6293 8738 3292.

Будьте милосердні.

Share.

Comments are closed.