EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні ветерани!

В травневий період весняного буйноцвіття знову приходить до нас чергова річниця Свята Перемоги – дата, яка принесла мир та визволення у 1945-му році.

З великим відчуттям синовньої вдячності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої світової війни. Ми завжди пам’ятаємо, що — 9 травня — це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нинішнього покоління, подвиг військового покоління — це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі й радості для нас усіх, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Низько схиляємо голови перед визволителями і щиро вітаємо із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні усіх, для кого ця дата священна. За чотири роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на рідній землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок. Це надзвичайно висока плата, щоб жити вільно на своїй землі.

У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Грядущі покоління у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви проявили в боях за рідний край.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. І сьогодні ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.

Обов’язок нащадків – бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Ваші нащадки і сьогодні боронять Неньку Україну від тих, хто прагне лишити її права на вільний вибір та цілісність. І ми, як тоді у 45-му, віримо в Перемогу – і вона прийде на багатостраждальну, але таку рідну і щедру українську землю! Вічна слава переможцям!

Пам’ятаємо опалені вогнем 40-ві роки, які кров’ю залляли наші балтські ліси і лани, відняли життя тисяч людей, підняли балтян у єдиному пориві супротиву окупанту – пам’ятатимо завжди і дітям та внукам своїм розповімо про події тих часів. Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що визволяли наше місто від ворога, та мріяли крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти, працювати, жити й любити.

У ці травневі дня йдемо до пам’ятників та обелісків, аби вклонитися і віддати належну шану поколінню Великої Перемоги.

Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

З синовньою вдячністю, з вірою в Перемогу,

Сергій Мазур, Балтський міський голова,

від імені жителів і старостату Балтської громади,

депутатського корпусу і апарату Балтської міської ради

Share.

Comments are closed.