Дорогі балтяни! Шановні земляки!

Зазвичай кінець травня знаменується радісним днем – святом Останнього дзвоника, який співає свою мелодію в усіх школах громади. Але життя вносить свої корективи… І цьогоріч ми не зберемось на традиційні урочисті лінійки, але та сама мелодія шкільного дзвоника все рівно співає в кожному серці – учнів, батьків, вчителів.

Зараз ми всі проходимо шлях випробування – на терпіння, фаховість, мудрість, саморозвиток. І впевнений – цей життєвий іспит ми витримаємо гідно. Щиро вітаю колективи усіх навчальних закладів громади зі святом Останнього дзвоника!

Бажаю всім гарного літнього відпочинку, здоров’я, радісних і приємних моментів, незабутніх вражень.А для вас, дорогі випускники 2020-го року, передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя – дорослого. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.

Головне – будьте чесними, працелюбними, цілеспрямованими і добрими людьми.Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Вірте в себе, будьте небайдужими, пам’ятайте своє балтське коріння і повертайтеся до рідного міста, до рідної громади, аби творити вже власними руками її майбутнє. Щастя вам і удачі! У добру путь!

З найкращими побажаннями, балтський міський голова Сергій Мазур, від імені старостату і жителів громади, депутатського корпусу і апарату Балтської міської ради.

Share.

Comments are closed.