Дорогі балтяни — юні друзі, батьки, наставники, педагоги!

Традиційно у перший день літа уся спільнота від усієї душі вітає молоде покоління з Міжнародним днем захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Ви, любі діти, — майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки кожної родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.

Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашої громади, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, педагогам, наставникам творчих колективів.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей, нашої громади та України!

Адже найголовніша нагорода для кожного з нас – щаслива посмішка, сяючі очі і здоров’я наших дітей!

З батьківською любов’ю, відчуттям відповідальності за юних балтян, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.