EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні балтяни!

Вифлеємська зірка на небі засяяла і світлом своїм осяяла наші душі, подарувала надію, зміцнила віру, запалила в серцях полум’я любові. 

З великим, чарівним Різдвом вас! Нехай те чудове світло зберігає вас на всіх життєвих дорогах, дарує щастя та радість, божественну силу, натхнення, невичерпну енергію. 

Нехай в душі живе завжди надія, нехай любов торжествує, а віра не покидає ніколи! Дай Боже, щоб мир панував на всій планеті і жив в душі у кожної людини, а радість хай буде спільною, яку не затьмарюють образи, біль і заздрість. Бажаю величезного щастя, яке складається з посмішок рідних людей.

Христос родився – славімо його! 

Різдво Христове – ангели співають, люди радіють, прославляючи Спасителя. Нехай в це світле свято оживе у ваших серцях надія, прокинеться любов і милосердя, добром і благодаттю наповниться кожен будинок. Нехай Бог береже і захищає кожного і всіх разом.

Нехай стравами буде багатий ваш стіл, а добрими справами — життя. Сміх і радість хай як річка тече, а щастя осіває ваш життєвий шлях.

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я і всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!

З вірою в серці та добром у справах, 

Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.