EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні балтяни!

Христос Воскрес!
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у наших серцях радість і душевний спокій! Нехай до кожної оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, нехай душа стає світлішою, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Нехай кожна сім’я по милості Господа буде врятована від бід, хвороб і розбіжностей! Нехай за святковим столом зберуться самі близькі люди, і нехай вони будуть поруч з вами не тільки в цей день! Будьте ближче один до одного духовно, добрішими, щирішими. Нас зближує не відстань, а душевне тепло і розуміння. Нехай панує воно у вашій чудовій сім’ї!

В цей Світлий День я бажаю кожному, щоб в душі зародилася мрія, яка принесе в собі віру в чудеса, надію і любов! Нехай ця мрія стане реальністю в найнесподіваніший момент, для того щоб в повну силу відчути щастя, яке наповнить серце і душу добротою!

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію і любов. І мир на благословенну українську землю!

Живіть у світі, зі святом світлого Великодня вас! Христос Воскрес! Всіх вам земних благ!

З вірою в душі, з добром у справах, Сергій Мазур, Балтський міський голова.

Share.

Comments are closed.