EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні жителі Балтщини!

Щиро вітаю вас, кожну родину, кожен колектив, кожного з вас з Новим, 2021-шим, роком!

Непростий був 2020-тий рік. Неочікувані випробування стали тестом на стійкість, але вони об’єднали нас навколо спільних справ, розставили пріоритети, мотивували до рішучих дій. Ми стали цінувати прості, але надзвичайно важливі речі, і відкрили свої серця для любові, дружби, благодійності, добра.

Незважаючи на труднощі, 12-ти місячний марафон був наповнений численними справами  в громаді – вдалими і не дуже, але все одно: ми вдячні тобі, 2020-тий, за досвід і успіх, за посмішки наших рідних, за нові ідеї і проекти, за зустрічі з вірними і знайомства з новими друзями. Вдячні за все, і щиро віримо, що прийдешній рік буде кращим, продуктивним, цікавим, подарує нам головне – мир і здоров’я.

Тож з Новим роком, друзі! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, тепла і світла! Нехай він буде мирним, сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями! Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного і незвіданого. Тож нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться, все, що хотіли почати — почнеться, а що хотіли закінчити — вдало закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а доля відкриє нам нові перспективи і шляхи!

І хоч у душі ми віримо в дива, але точно знаємо: найкращі дива творить сама людина, разом з командою однодумців. Тож вірте в себе, вірте у свою команду, родину, країну – тільки з вірою і любов’ю можна досягти бажаних вершин.

Нехай 2021 рік принесе на Балтщину благополуччя і процвітання, мудрість і щастя, єднання і успіх в добрих справах! Нехай нас переповнює жага до нових звершень, енергія та щира радість від життя, яке саме по собі є безцінним даром!

Хай світле новорічне свято увійде у ваше життя і принесе з собою достаток, тепло родинного вогнища, здоров’я та приємні сюрпризи, радісні зустрічі і посмішки. Бажаю щодня знаходити привід для щастя, завжди відчувати себе закоханими в життя!

Нехай 2021 рік виявиться щасливим: багатим і барвистим, мирним і яскравим, здоровим і чарівним, успішним і бадьорим, перспективним і дивним, радісним і захоплюючим, хай приносить задоволення і умиротворення, зігріває любов’ю близьких і стовідсотковим позитивом. Бажаю, щоб новий, 2021 рік, неодмінно став прихильним для кожного з нас!
 

З любов’ю до життя і балтян, з добром у серці і справах, з вірою і надією на краще, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.