EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління Балтщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, бабусям і дідусям, шановним ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад у розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей поважного віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити, але ви зберегли гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, сила духу, чуйне ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Дякуємо вам за активну громадську позицію, позитивний «неспокій», життєрадісність і оптимізм!

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою, великою синівською вдячністю, Балтський міський голова Сергій Мазур від імені усіх жителів Балтської громади.

Share.

Comments are closed.