EnglishRussianUkrainian
   

Засяяла вогниками головна новорiчна ялинка Балти

Новорічні свята «запалюють» ялинки по всій планеті. І хоча цей минаючий рік багато чому нас навчив і багато в чому обмежив, він примусив цінувати такі важливі речі, які не придбаєш ані за які гроші: здоров’я, щирість обіймів і поцілунків, дружнє привітання, радість спілкування…

Коли в четвер на центральній площі міста почав грати духовий оркестр школи мистецтв, до головної ялинки стали сходитися люди. Настрій усім присутнім підняли й музиканти тріо «Viva», в репертуарі якого чимало запальних композицій.

Цього святкового вечора балтяни різного віку, за бажанням серця, прийшли на відкриття ялинки, аби отримати таку бажану порцію новорічного настрою.

На жаль, умови карантинних обмежень не дозволили відзначити старт новорічних свят масштабно, як завжди – із різдвяним ярмарком, концертом, масовими гуляннями… Тому обмежилися он-лайн вітаннями, які створили таку приємну атмосферу новорічного свята…

До жителів громади звернувся Балтський міський голова Сергій Мазур, з найкращими побажаннями миру, щастя, здоров’я, оптимізму. Очільника громади підтримали Дід Мороз та Снігуронька.

І головне дійство вечора – у золотому сяйві фейерверків, під радісні, нестримні оплески та вигуки дітей і дорослих засяяла різнобарвними вогниками наша красуня – головня ялинка громади. Відчувалося, як скучили балтяни за святами, з якою радістю сприйняли її сяйво!

Відразу розпочалися перші фотосесії біля ялинки та фото-зони на сцені. Радують око традиційні олені та Різдвяний вертеп. А гарний настрій усім присутнім створили наші музиканти.

Дорогі земляки! Щиро бажаємо усім гарних, щедрих свят! Нехай в кожній родині панує щастя, добробут, благополуччя!

Нехай ми і наші діти щасливо і радісно посміхаємося як на світлинах, так і щодня, незалежно від погоди чи життєвих випробувань.

Share.

Comments are closed.