EnglishRussianUkrainian
   

Засяяла вогнями головна ялинка Балтської громади

За традицією, коли спалахує вогнями найбільша у громаді ялинка, біля неї збирається чимало народу. Особливо багато малечі. Вана ще вірить у дива і радіє від душі. Та й дорослі, незважаючи на примхливу зимову погоду, почуваються гарно: ласують солодощами, кашею, смачною юшкою та кавою.

Хвилі радості, веселощів та жартів котяться центральною площею міста. Духовий оркестр грає бравурну музику і ноги просяться у танок. Дарма, що у Балті немає снігу, зате гарно вбрана центральна площа нагадує про те, що скоро-скоро прийде Новий рік.

Щойно стихли звуки духового оркестру, як на сцену вийшли ведучі з гарними побажаннями та жартами. А слідом за ними новорічні пісні усім дарували вихованці Балтської школи мистецтв, їх викладачі – солістки ансамблю «ТріО» та гурт «Куми».

Щирою та доброзичливою була вітальна промова Балтського міського голови Сергія Мазура. Він щорічно запалює головну ялинку громади та зичить усім людям здоров’я, добра і щастя.

Привітали присутніх і члени осередку скаутської організації «Пласт», створення якої кілька років тому ініціював Балтський міський голова Сергій Мазур. Пластуни передали очільнику громади Віфлеємський вогонь миру. Місцеві скаути долучилися до міжнародної щорічної скаутської акції до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Цього року Віфлеємський вогонь миру прибув до України з Австрії.

Смеркалося, але веселощі не вщухали. Усі чекали на головну подію свята і, нарешті, вона сталася! Височенна лісова красуня спалахнула яскравими вогнями, що викликало непідробний захват усіх, хто це побачив. Вихованці хореографічного ансамблю «Зірочка» першими повели веселий хоровод, а за ними і усі бажаючі.

З цього дня, аж до закінчення зимових свят, на центральній площі буде цікаво гуляти, відпочивати та фотографуватися на згадку про найчарівніше свято на землі – Новий рік!   

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.