EnglishRussianUkrainian
   

Засідання виконавчого комітету Балтської міської ради відбулося 24 квітня. До порядку денного занесено 14 питань

Члени виконкому підтримали пропозицію начальника відділу розвитку культури та туризму Анастасії Фокша щодо пом’якшення сплати батьками вихованців ансамблю «Балтська зірочка» батьківської плати за навчання дітей.

Затвердили склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балтської міської ради. Не було заперечень і по рішенню затвердження проектної документації за робочими проектами двох важливих освітніх об’єктів – спортивного залу Гольмянської школи і капітального ремонту Бендзарівської школи.

Пакетом проголосовані технічні питання житлового, комунального, адресного характеру. Підтримано і рішення комісії міської ради щодо надання матеріальної допомоги жителям громади.

Після розгляду питань порядку денного до присутніх звернувся Балтський міський голова Сергій Мазур. Він зупинився на кількох важливих і актуальних питаннях. Зокрема, на посиленні карантинних обмежень, які розповсюджуються в тому числі і на традиційні поминальні дні. Цьогоріч кладовища в звичні календарні дні зачинені, богослужіння не відбуватимуться. Такі заходи дозволять уникнути великого скупчення людей, а значить, гальмувати процеси розповсюдження небезпечного вірусу.

В діяльності блок-постів, які розташовані на кордонах громади і району, суттєву допомогу надають старостати і сільські ради Балтщини. Але важливу роль грає інформування жителів населених пунктів щодо заборони транспортного руху територією громади, за виключенням служб охорони здоров’я, МНС, поліції, нацгвардії.

В зв’язку зі складної ситуацією, пов’язаною з впровадженням заходів протидій пандемії та спрямуванням на них значних коштів, доводиться змінювати попередні плани щодо розвитку територій – такого навантаження бюджет не витримує. Тим паче, що бізнес зараз переживає складні часи. Але в першу чергу – здоров’я та життя людей. Тому й триває своєчасна модернізація закладів медицини, які забезпечують надання якісних медичних послуг.

Більш детально про роботу Балтської багатопрофільної лікарні в умовах суворого карантину та вжиті заходи доповів генеральний директор закладу Олександр Бурлака. Наразі медичний персонал, розуміючи серйозність ситуації, мобілізований і готовий надавати медичні послуги. Розроблений маршрут пацієнта, враховані усі ризики, заборонено відвідування лікарні, впроваджений режим телефонних консультацій. Щодо прийому подільчан – рішенням обласного департаменту охорони здоров’я Балтській лікарні дозволено обслуговувати хворих, які потребують негайної оперативної допомоги, та жінок, що народжують.Передбачено ізолювання немісцевих пацієнтів, з проходженням усіх етапів аналізів на вірусну інфекцію.Міський голова Сергій Мазур дав доручення начальнику відділу освіти Петру Кулику тримати під контролем процес дистанційного навчання та моніторити його якість.

Після засідання виконкому відбулася робоча нарада зі старостами громади. Обговорені бюджетні питання, волонтерська діяльність, благоустрій території, внутрішня комунікація старостинських округів.

Share.

Comments are closed.