Balta Life Ukraine
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Facebook X (Twitter) YouTube
    Balta Life Ukraine
    • НОВИНИ
      • Фоторепортаж
      • БАЛТА
      • РАЙОН
      • ОБЛАСТЬ
      • Медицина
    • ВІДЕОСЮЖЕТИ
    • БЛОГИ
      • Ben Krasnyuk
      • Олександр Грамотін
      • Ганна Тулєнцова
      • Ліана Швецова
    • БО «ЖИТТЯ»
      • Протягни руку допомоги
    • ОСВІТА
      • Центр дитячої творчості (Балтська громада)
      • Гурток «Картинг»
    • ПРО НАС
    • НАШІ КОНТАКТИ
    Balta Life Ukraine
    You are at:Home»НАШ КРАЙ»БАЛТА»За інформацією Балтської міської ради станом на 6 травня 2020 року

    За інформацією Балтської міської ради станом на 6 травня 2020 року

    0
    By Alexandr Gramotin on 6 мая, 2020 БАЛТА

    За інформацією Балтської міської ради станом на 6 травня 2020 року

    В Балтській лікарні кількість госпіталізацій: з ГРВІ – 0, з пневмонією – 0. В Балтському районі зафіксовано 15 позитивних ПЛР-тестів на COVID-19. Отримано 35 ПЦР-аналізів, 3 – позитивних. Зроблено забір аналізів у 56 пацієнтів , очікується результат, експрес-тести показали негативні результати.

    Залишки засобів захисту лікарів: маски – 13 310, респіратори – 1935, захисні костюми – 1 222, захисні окуляри – 52, захисні щитки – 100, рукавички оглядові, хірургічні – 15 530, медичні халати одноразові – 560, бахіли спанбонд – 75, бахіли – 662, Таміфлю – 50 уп. Наявність експрес-тестів для виявлення COVID -19 – 95. Наявність експрес-тестів для виявлення COVID -19 — 95 шт.

    Наявність апаратів ШВЛ 2 шт., додатково закуплено 0 шт За попередню добу за амбулаторною допомогою до Балтського центру ПМСД звернулося 83 особи, в тому числі з приводу ГРВІ – 4.

    За даними центру ПМСД кількість пацієнтів, що знаходяться на самоізоляції – 1 особа. Залишки індивідуальних засобів захисту наступні: рукавички для огляду – 9300, маски – 6730, захисні костюми – 24, респіратори – 105, захисні окуляри – 23, одноразові халати — 97, експрес-тести на визначення COVID-19 – 40, антисептичні та дезінфікуючі засоби в достатній кількості.Під медичним супроводом залишається 1 особа, яка повернулися із-за кордону і знаходиться в самоізоляції.

    Опитувальну форму для громадян, що повернулися з країн та регіонів України, де розповсюджений коронавірус, не заповнив ніхто.

    До уваги балтян! За інформацією відділу економіки та інвестицій, засоби захисту (маски, антисептики, рукавички) є в наявності в магазинах «Адмірал», «Блеск», «Шалун», «Чиста лінія», «Транзит», «Чарівна скринька» та ін. і аптеках міста. Інформація обновлюється щодоби.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Керівника комунального підприємства оштрафували за забруднення річки Кодима

    Трохи Балти вам в стрічку

    Відкритий мікрофон. З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників

    Comments are closed.

    Help Med Personal


    video blog

    Україна

    19 сентября, 2023

    Альтернативний шлях у дії: перше судно із зерном залишило порт Чорноморськ

    8 сентября, 2023

    Трьох окупаційних «сільських голів» з Херсонщини підозрюють в роботі на ворога. Серед них уродженка Балти

    6 сентября, 2023

    У парку Чорткова висадили алею дерев. Балтяни прийняли участь

    29 августа, 2023

    Балтяни візьмуть участь в благодійному фестивалі «Західна Ліга Сміху»

    photonews
    Погода в Балті
    Погода в Балте
    Gismeteo Gismeteo
    Погода на 2 недели
    Zhittya.org Zhittya.org

    Релігія

    28 сентября, 2018

    Дім, де живе любов

    2 марта, 2018

    Бог существует: известный ученый сделал громкое заявление

    26 мая, 2017

    В Египте боевики обстреляли автобус с коптскими христианами, погибли более 20 человек

    15 апреля, 2017

    В Иерусалиме сошел Благодатный огонь

    ПРО НАС

    «BaltaLife» - це самостійний інформаційно-новинний міський сайт.
    Тут ви знайдете статті, підготовлені журналістами редакції, оперативні новини, опитування, цікаві коментарі.

    Подписаться на рассылку:

    ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
    28 сентября, 2023

    Керівника комунального підприємства оштрафували за забруднення річки Кодима

    Copyright © 2023 BaltaLife.org. managed by WEB-STT.
    • About
    • Privacy

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.