За інформацією відділу епіддосліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України»

Станом на 16-00 04.05.2020 року, в м. Балта та селах громади зафіксовано дванадцять позитивних ПЛР-тестів на COVID-19. Два нових позитивних ПЛР-тестів зареєстровано у контактних осіб, що знаходяться на самоїзоляції, з одного вогнища захворювання, в тому числі один із восьми протестованих працівників підприємства. Інших чотири нових позитивних ПЛР-тестів отримано від міських та сільських жителів, що захворіли та госпіталізовані в КП «Балтська багатопрофільна лікарня» з іншими захворюваннями.

Проводиться епідрозслідування за новими фактами позитивних ПЛР-тестів на COVID-19

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції по території Балтської ОТГ та Балтського району, щоденно мобільною бригадою проводиться забір матеріалу для проведення ПЛР-тестів, відібраний матеріал доставляється в вірусологічну лабораторію м. Одеса. 05.05.2020 року буде продовжено роботу з відбору матеріалу для проведення ПЛР-тестів у контактних осіб.

Медичний персонал КНП «Балтський центр ПМСД» здійснює медичний супровід захворівших та моніторинг стану здоров’я контактних осіб по лабораторно підтвердженим випадкам захворювання на COVID-19Ще раз звертаємося до жителів міста та району з проханням дотримуватись правил карантину, а у випадку проявів симптомів вірусних захворювань не займатись самолікуванням, звертатись за консультацією до свого сімейного лікаря або до Call-центру Балтської АЗПСМ за стаціонарним тел. 2-42-22 в робочий час, або (099) 90-24-222 з 8-00 до 21-00 щоденно, в тому числі і в вихідні та святкові дні.

Share.

Comments are closed.