З вишиванкою у серці

У день української вишиванки у Балті, біля будинку дитячої творчості, було людно. Навколо куточка живої природи юрмилися дітлахи, поруч можна було придбати рослини, вирощені вихованцями Валентини Чайковської. Для охочих працював майстер-клас з виготовлення сувенірів з елементами українського орнаменту.

У гурті, що зібрався на захід, було чимало вбраних у вишиванки. Кожна – справжній витвір мистецтва. Блузи, сорочки та плаття вишиті різними техніками. Оригінальні та неповторні. І кольорова палітра дуже різноманітна: від стриманих тонів до веселих барв.


Вихованці позашкільного закладу підготували для балтян та гостей міста цікаву тематичну програму та розповіли про вишиванку, як елемент українського національного одягу. А вокально-інструментальний ансамбль «Світанок», під керівництвом Руслана Єрьоменка, виконував українські пісні патріотичного змісту. У свята, яке влаштували вихованці та викладачі будинку дитячої творчості, була одна мета: зібрати кошти на придбання бронежилетів для збройних сил України.

Цього року святкування дня української вишиванки проходило не так масово та гучно, як завжди. Воно й зрозуміло – в Україні точиться жорстока війна, але відмовити собі у патріотичному заході містяни не могли. За давньою традицією у вишиванках прийшли на роботу працівники Балтської міської ради. Це додало усім гарного настрою.


Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.