EnglishRussianUkrainian
   

З понедiлка балтськi школи працюють у звичному режимi

В Україні, за останню добу, черговий рекорд – 8312 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, в тому числі у 315 дітей. 173 людини, на жаль, померли. Найбільше інфікувань, зокрема, і на Одещині. Та сьогодні всіх батьків цікавить питання: чи підуть діти до школи вже цього понеділка, після осінніх канікул? Позиція Міністерства освіти і науки, як і позиція нашого Департаменту така, що учні мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Проте життя та коронавірус щодня вносять свої корективи.

📍 З 2 листопада, згідно рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, оновлено епідемічні межі на Одещині. У «червоній» зоні перебуватимуть міста Біляївка, Ізмаїл та Теплодар, Балтський, Березівський, Іванівський, Лиманський, Овідіопольський, Подільський, Савранський, Саратський і Татарбунарський райони.

📍 Але, зверніть увагу, що стосується здобувачів освіти, то в рішенні вказано, що у Подільському, Балтському, Березівському, Іванівському, Лиманському, Овідіопольському, Савранському, Саратському і Татарбунарському районах відвідування закладів освіти заборонено, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

📍 У містах Біляївка, Ізмаїл, Теплодар обмеження на відвідування освітніх установ зняті, тобто, учні повернуться до звичного навчання з суворим дотриманням усіх санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог.

📍Крім того, наразі вирішується питання відвідування закладів освіти учнями 1-4 класів у «червоній» зоні. Щойно з’явиться офіційна інформація, ми її опублікуємо на своїй сторінці.

📍 В решті районів та міст Одещини навчання розпочнеться у звичайному форматі, безумовно, з дотриманням усіх карантинних норм та правил «помаранчевої» зони.

📍 Ми розуміємо стурбованість батьків, але вчителі за цей час набули досвіду з використання дистанційних технологій в освітньому процесі. Вони постійно вдосконалюють свої фахові навички. Найгірший сценарій, який сьогодні ніхто не хоче допустити – це повернення до жорсткого карантину, який був весною цього року по всій країні. Тож дотримання протиепідемічних норм і виконання рекомендацій сьогодні не забаганка, а обов’язок кожного.

Share.

Comments are closed.