EnglishRussianUkrainian
   

Картинг – це захоплення, адреналін та драйв! (фоторепортаж)

Дитячий гамір, дзвінкі голоси юних співаків, музика, щирі поздоровлення, ревіння моторів. Так гучно і весело відбувалися урочистості з нагоди відродження роботи гуртка «Картинг», який створений при Балтському центрі дитячої творчості.

Kарти, мотоцикл та квадроцикл будуть у повному розпорядженні підлітків міста, які навчатимуться у гурткові безкоштовно.

Щедрий подарунок балтська дітвора отримала завдяки старанням дорослих. До справи долучилося керівництво Балтської міськради, зокрема її голова Сергій Мазур, депутат міськради та співзасновник благодійної організації «Життя» Ігор Міщенко. Благодійники забезпечили гурток картами та мототехнікою. Чимало організаційних питань довелося вирішити директору Центру дитячої творчості Валентині Ткач. В облаштуванні треку для занять юних картингістів, на території де працюють гуртки еколого- натуралістичного напрямку, була задіяна техніка КУ «Балта-благоустрій» (директор Олександр Зільберман).

Спільні зусилля дали чудовий результат. За короткий час була підготовлена техніка, облаштований клас де хлопчики та дівчатка вивчатимуть теорію, правила дорожнього руху і усі премудрості пов’язані з екстремальним та захоплюючим картингом.

Щоб поздоровити майбутніх картингістів, на свято завітали заступники Балтського міського голови Валерій Желіховський та Федір Молодець, начальник відділу освіти Балтської міськради Петро Кулик, завідуюча сектором молоді та спорту Балтської міськради Наталя Товстуха. Прийшли батьки, дідусі та бабусі. Хлопчики з цікавістю розглядали техніку, приміряли під себе карти та ставили численні питання керівникам гуртка Андрію Міщенко та Павлу Болейко.

Коли відлунали поздоровлення та щирі побажання почалися показові виступи. Звичайно, місця для того, щоб показати усі можливості картів, мотоцикла та квадроцикла у дворі було замало, та все ж видовище стало захоплюючим.

Насамкінець вже досвідчені хлопці з задоволенням катали малюків та дівчаток, які також мріють сісти за кермо карту.

Хто зна, можливо підліткове захоплення картингом стане для декого з них першим кроком у великий спорт. 

 Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.