EnglishRussianUkrainian
   

           Квітуча країна дитинства

Переступивши поріг виставкової зали Балтського музею, поринаєш у атмосферу веселих кольорів, захоплюючих, дивовижних малюнків, які одразу змінюють настрій. Атмосфера виставки поглинає, викликає чисті піднесені почуття. І це не дивно, адже автори робіт  – діти, вихованці відділу образотворчого мистецтва Балтської школи мистецтв.

Світ дитинства – він особливий, чистий, веселий, щирий. Саме щирістю дихала кожна картина на якій відчувався подих дитячих почуттів, бачення навколишнього світу та бажання передати його нам.   

Відкрив виставку, яка присвячена Дню захисту дітей, директор музею Петро Ткач. Він привітав авторів робіт та усїх присутніх з Днем захисту дітей, побажав гарних канікул та натхнення у творчості.

У цей день було багато бажаючих привітати юних художників. Чимало гарних слів вони почули від завідуючої відділом розвитку культури та туризму Балтської міськради Анастасії Фокши, виконуючої обов’язки директора Балтської школи мистецтв Олени Заянчуковської, керівника та наставника Наталії Пінкіної, та заступника голови Балтської міськради Тетяни Холіч.

Безумовно, виставка усім сподобалася. Малюнки вабили і хвилювали. Було таке враження, що дорослі трохи заздрять дітям і це природньо, бо ми усі родом з дитинства.

Родзинкою на відкритті виставки був великий малюнок, на якому усі бажаючі могли залишити вівдбиток своєї долоні.

Це веселе дійство захопило навіть дорослих! Кольорові долоньки, як символ відкритої душі, чистої і чутливої. Завітайте на виставку дитячих малюнків, пориньте у дивовижну атмосферу, може саме ця виставка змінить ваш світ, додасть яскравих фарб і надії на краще.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.