Літо – пора відпочинку та оздоровлення

Щойно шкільний автобус зупинився на центральній площі Балти, як до нього порямували батьки та бабусі. Майже місяць вони не бачилися з дітьми та онуками, які лікувалися та відпочивали в одеському санаторії «Люстдорф». До речі, цього дня автобус доставив у санаторій другу зміну дітей з Балтської об’єднаної громади.

Хлопчиків та дівчаток, які повернулися додому, зустрічала також завідуюча відділом сім’ї молоді та спорту Балтської міськради Наталія Товстуха.

«Розпочато оздоровлення дітей Балтської громади 2021 року, яке має кілька складових. В першу чергу у наших дітей є унікальна можливість проходити санаторно-курортне лікування у санаторії «Люстдорф» у м. Одесі. Все це завдяки особистій домовленості Балтського міського голови Сергія Мазура з головним лікарем санаторію «Люстдорф» Анатолієм Садовником. У санаторії п’ятиразове харчування, відпочинок, медичні послуги і узбережжя Чорного моря. Це – чудово! Діти заїжджають туди щомісяця. Сьогодні у санаторій заїхала чергова група. Ми її сформували з сільських дітей Балтської громади. Отже, усі діти громади мають однакові можливості відпочивати і оздоровлюватися. Наступна складова – це оздоровлення дітей за державні кошти в українських дитячих центрах. Це – «Артек», м. Київ та «Молода гвардія», м. Одеса. Кількість дітей, які будуть оздоровлюватися у цих державних центрах залежить від розподілу Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації. І наступна складова – це придбання путівок Балтською міськрадою в позаміські табори областного значення за кошти громади. Ми оголосили спрощену тендерну процедуру на придбання путівок і будемо старатися виконати  цю роботу якомога краще».

Діти, які щойно повернулися у рідне місто, задоволені гарним відпочинком. Деякі з них вже не вперше побували у цьому санаторії.

«Я вже кілька разів відпочивав в санаторії Люстдорф». Мені там дуже подобається. Буду їздити туди, поки мені не виповниться 17 років.  Там чудові вихователі та доброзичлива атмосфера», – поділився своїми враженнями Даня Ключко.

Ліана Швецова

  

Share.

Comments are closed.