Молодіжні ініціативи: цікаво, корисно, сміливо!

П’ять років при Балтській міській раді активно діє Молодіжна рада, на рахунку якої чимало корисних справ, оригінальних ініціатив, які втілені у життя за підтримки міськради та зокрема її голови Сергія Мазура.

Цінність таких ініціатив у тому, що народжуються вони у серцях шкільних колективів, відображають бажання та уявлення школярів про гармонійний навколишній світ та показують прагнення юнаків та дівчат брати активну участь у житті громади та правити за приклад у молодіжному середовищі.

Чимало молодіжних ініціатив останні роки було втілено у життя, реалізовано з залученням бюджетних коштів та завдяки ентузіазму молоді.
Про це у своєму зверненні до юнаків та дівчат говорив Балтський міський голова Сергій Мазур. Зокрема він наголосив:
«Я хочу подякувати вам. Велика частина, якщо брати за останні п’ять років, ваших ініціатив, які потребували фінансових ресурсів і без них, була реалізована і закладені фундаментальні основи. Деякі об’єкти, які були в основі ваших ідей, доопрацьовані і слугують окрасою нашого міста, деякі будуються, деякими ви вже користуєтеся, якщо ми говоримо за скейт-парк чи за збереження зелених насаджень, чи за екологічні програми, які в силу тих чи інших причин, чи тривають, чи призупинені.

Тому було прийнято рішення після нашого з вами зібрання доопрацювати і з новими силами реалізувати ваші ініціативи за вашої підтримки для ваших друзів, ровесників, для всіх нас – жителів Балтської громади. Бажаю всім успіхів».

Очільник громади запевнив присутніх, що ті проекти, які вимагатимуть фінансових ресурсів, будуть розглядатися в проекті бюджету Балтської міської ради на 2022 та 2023 роки.

Молодіжна політика Балтської міськради – це послідовна робота сектору сім’ї молоді та спорту з залученням цікавих форм, різноманітних заходів, що відповідають запитам молоді.

Молодіжні ініціативи стали одним з важелів впливу на розвиток та вдосконалення середовища у якому формуються характери сучасних юнаків та дівчат.

Чималу роль у цій діяльності відіграє Молодіжний центр, серед напрямків роботи якого: неформальна та формальна освіта; змістовне дозвілля; підтримка молодіжних ініціатив; волонтерська діяльність; спортивний розвиток.

Щодо молодіжних ініціатив, з якими виступила шкільна молодь громади цього року, то вони пістрявіли своєю багатогранністю: це захист навколишнього середовища, чуйне ставлення до безпритульних тварин (акція «Принесіть їжу тваринам» та акція «Допомога притулку «Кішка-хромоніжка»), волонтерська допомога людям похилого віку, облаштування рекреаційних зон відпочинку у місті та селах громади, створення книги рекордів Балтської громади, Парку мрій, Медіацентру «Digital house», Клубу сімейного дозвілля, упорядкування шкільних територій, тощо.

Приємним моментом для учасників зібрання стало вручення Сергієм Мазуром посвідчень членам Молодіжної ради.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.