Мудрі та активні, дякуємо вам!

Активісти громадської організації «Ветерани Балтської ОТГ і Балтщини» називають себе людьми поважного віку. Слово «похилого» вони не сприймають, бо ведуть активну діяльність, беруть участь у масових заходах, допомагають ветеранам у селах громади та тісно співпрацюють з місцевою владою. Така узгоджена діяльность можлива завдяки активній роботі Президії ради ветеранів, яку очолює енергійна, чуйна та оптимістина Марія Меланич.

У офісі організації людно у будні і свята. Міжнародний день людей похилого віку став доброю нагодою, щоб поговорити про здобутки, поздоровити активістів ветеранського руху, які приїхали з старостинських округів громади та душевно поспілкуватися.

На святкове засідання Президії ради ветеранів завітали численні гості: заступник Балтського міського голови Валерій Желіховський, завідувачка сектору соціальної політики Балтської міськради Наталя Гогу, керуюча справами виконавчого апарату Подільської райради Олена Борейко та заступник голови Подільської РДА Людмила Антонова.

Відкриваючи зібрання, Марія Меланич поздоровила присутніх зі святом, наголосивши, що головним завданням активістів організації залишається турбота про ветеранів громади. На жаль, за словами очільника організації, на Балтщині залишилося лише чотири ветерана Другої світової війни. Троє з них живуть у Балті та один – в селі Оленівка. На святі був присутній ветеран тієї війни Едуард Гриневич. Марія Меланич щиро привітала гостя.

Гарні слова поздоровлення знайшлися у ведучих свята, які передали естафету запрошеним.
Заступник голови Подільської РДА Людмила Антонова, звертаючись до присутніх, висловила особливу подяку ветеранам праці, які сприяли її професійному зросту. Приємним моментом стало вручення почесних грамот від Подільської РДА.

Заступник Балтського міського голови Валерій Желіховський зізнався, що у залі чимало знайомих людей. За роки трудової діяльності в органах місцевого самоврядування, та й зараз, він спілкується з багатьма ветеранами. Щиро та тепло прозвучали його поздоровлення та найкращі побажання. Валерій Анатолійович виконав приємну місію – вручив подяку Марії Меланич від Організації ветеранів Одеської області за активну громадську діяльність в інтересах ветеранів та з нагоди дня народження.

Завідувачка сектору соціальної політики Балтської міськради Наталія Гогу продовжила низку поздоровлень. Грамоти, квіти та щирі посмішки – все для поважних ветеранів. А ще, творчі привітання від викладачів Балтської школи мистецтв Наталії Тітарчук та Павла і Світлани Запорожець.

Дзвінке сопрано Наталії Тітарчук заполонило залу. Присутні і собі тихенько підспівували давно знайомі пісні.

Баяністи Павло та Світлана Запорожець виконали «Київський вальс». Павло Запорожець, до того ж, проявив себе як майстерний виконавець гуморесок Павла Глазового, які викликали щирий сміх.

Не з пустими руками прийшла на святковий захід і керуюча справами виконавчого апарату Подільської райради Олена Борейко. Вона побажала ветеранам усього найкращого.


У той день було чимало поздоровлень, гарних слів та щирого спілкування у колі друзів.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.