Наприкінці березня цього року до Балти приїхала ще одна перемога

 Її привезли тендітні гарні дівчата, які займаються незвичним для жінок видом спорту – пауерліфтингом.

Цей напрямок у спортивному середовищі Балтської громади вже кілька років є популярним серед чоловіків та юнаків, а ось дівчата стали практично «першопроходцями», — але після напруженого періоду тренувань здобули призові місця на змаганнях у Києві.

Не дивлячись на те, що ковід вніс корективи до складу балтської команди, спортсменкам вдалося вибороти перемогу на Відкритому чемпіонаті з пауерліфтингу і окремим дисциплінам Федерації AWPC/WPC та Кубку світу WBC зі строгого підйому на біцепс.

Знайомтеся: Світлана Кучеренко та Діана Мироненко. Тренерський склад: Дмитро Петрів, Олександр та Ірина Горожанкіни. Як вважають самі спортсмени, перемога – спільна. Кожен зробив свій внесок, враховуючи адміністрацію СК «Балта» і керівництво Балтської громади, які сприяють розвитку професійного і аматорського спорту, підтримуючи різні їх напрямки; та спонсорів, які мають аналогічні погляди на життя.

Зустріч Балтського міського голови Сергія Мазура зі спортсменами пройшла в теплій атмосфері і жвавому спілкуванні.

За рішенням мера і адміністрації СК «Балта», переможницям, в якості заохочення, вручені подарункові сертифікати на безкоштовне відвідування тренажерного залу протягом року.

Оптимізм очільника Балтської громади Сергія Мазура щодо подальших спортивних перемог підтримується і самими спортсменами. Потроху відновлюється післякарантинний режим тренувань, планується графік змагань та турнірів – робота рухається.

Вітаємо дівчат-«силовичок» з перемогою, бажаємо подальших успіхів! Відверто кажучи, захоплення цим «важким» видом спорту не зменшує жіночності і краси у наших балтяночок! Навпаки: викликає добру заздрість і захоплення!

Так тримати, наші красуні!

Share.

Comments are closed.