Нові дороги та тротуари

Балтська міська рада продовжує нарощувати обсяги робіт з ремонту доріг, пішохідних доріжок та комплексних робіт з благоустрою територій:
— оновлений дорожній одяг провулку Дальній – проїжджа частина вулиці залита цементобетонним покриттям, на черзі – ще кілька вулиць, які з’єднають дороги мікрорайону біля військової частини.

— Крім того, через Балтську громаду проходять 5 дорожніх напрямків державного значення. Наразі тривають ремонтні роботи на одному з них — у напрямку с. Білине. Фінансування даної ділянки дороги Р-71 відбувається за рахунок Державного бюджету; замовником робіт є Служба Автомобільних доріг в Одеській області. Балтський міський голова Сергій Мазур налаштований оптимістично і щодо початку проектування другої частини дороги Р-33 в напрямку Балта-Саражинка, а також стратегічно-важливої магістралі Р-71 на ділянці Балта — Піщана. Міський голова вдячний підрядній організації товариству «Березівкашляхбуд» та депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну за якісну та оперативну роботу. Спадіваємось на подальшу продуктивну співпрацю.

— Стартував другий етап облаштування тротуарних зон. Розпочаті роботи по вулиці Уварова – ділянка від переїзду вниз у напрямку школи №3. Там триває облаштування пішохідної зони тротуарною плиткою. Нагадаємо, що за останній місяць відремонтовані тротуари на вулиці Ломоносова від Собору до Комсомольського парку і вище, ділянка від вул. Сінненської до містка, вулиця Любомирська від Пушкінської до Миронів, а також вул. Садова.

Нові дороги та тротуари з’являються навіть там, де їх ніколи не було…

Балтська міська об’єднана територіальна громада

Share.

Comments are closed.