Олег Муратов побував в успішній громаді Одещини

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов під час робочої поїздки до Подільського району приділив чималу увагу Балтській громаді. Він познайомився з діяльністю нещодавно створеного підприємства «Ветеран прайм-агро», яке очолює Артем Покотило. Це невелике сучасне підприємство виробляє гранули з соломи та люцерни. Продукція користується попитом на внутрішньому ринку та за кордоном. На підприємстві створені робочі місця для учасників АТО.

Олега Муратова зацікавило побачене. Він пообіцяв підтримку підприємству та його керівництву.   

Не оминув обласний керівник і важливий об’єкт будівництва у Балті – НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум». Тут повним ходом іде реконструкція, яка відбувається у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Наразі готується котлован для будівництва ще одного корпусу школи.

Показали Олегу Муратову ще один об’єкт, який ремонтується швидкими темпами. Це майбутній центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Чиновник зазначив, що свого часу він був одним з ініціаторів створення таких центрів.   

Побував Олег Муратов і у приймальному відділенні Балтської багатопрофільної лікарні, де на власні очі побачив кабінети з сучасним обладнанням. Керівництво Балтської міськради приділяє особливу увагу розвиту лікарняного закладу, сприяє поліпшенню надання якісних медичних послуг.

У цей день заступник голови Одеської облдержадміністрації став учасником гарної події. У рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю» освітяни Подільського району, серед яких було чимало вчителів Балтської громади, отримали комп’ютерну техніку.

Завершився візит обласного чиновника робочою нарадою з керівництвом Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та державних підприємств лісового господарства, які знаходяться на території Подільського району. На заході були присутні також представники поліції.

Разом з першим заступником начальника Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександром Скрипником, головою Подільської РДА Михайлом Лазаренком та Балтським міським головою Сергієм Мазуром були визначенi конструктивні напрямки вирішення питань, які стосуються збереження лісових насаджень та реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Зелена країна».

Насамкінець, спілкуючись з журналістами, заступник голови Одеської облдержадміністрації підкреслив, що в рамках візиту було обговорено низку питань, що впливають на соціально-економічний розвиток півночі Одеської області. Олег Муратов позитивно відгукнувся про те ,що побачив у Балтській громаді та високо оцінив діяльність її очільника Сергія Мазура.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.