ПАТРОНАТНА СІМ’Я – СВОЄЧАСНА ПІДТРИМКА ДИТИНИ, ЯКА ПОТРАПИЛА У СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з’явилась в рамках соціального експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році. Метою патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, виховуватись у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – здійснення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо влаштування дітей до інших сімейних форм виховання.

Відтак, родина жителів с. Піщана, Балтського району Федорченко Романа і Зеленіної Ірини виявила бажання стати патронатними вихователями та дарувати сімейне тепло дітям, які мають ризик залишитись без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки і наразі проходить навчання в м. Одеса. На заняттях виробляються навички допомоги дитині, яка пережила травму і розлуку з близькими людьми. Досягається це за допомогою теоретичного матеріалу, практичних вправ та рольових ігор.

Кандидати здобувають великий досвід надання допомоги дітям, які перебувають у кризовому стані, працюють над собою, своїм досвідом, своїми почуттями тощо.

Share.

Comments are closed.