EnglishRussianUkrainian
   

Патріотично, весело, драйвово!

150 велосипедистів, які стартували з центральної площі Балти справляли неаби яке враження! Український прапор, стрічки, прапорці. Хлопчики та дівчатка різного віку прикрасили свої велосипеди кольорами державної символіки, присвятивши свій велопробіг 30 річницi Незалежності України.

Маршрут велопробігу проліг до села Немирівське, а далі – повернення до рідної Балти.

Патріотичний велопробіг – це захоплююча пригода, яка запам’ятається школярам надовго. Тут було все: цікава програма, розігриш призів та суперприз – спортивний велосипед, розваги та смачна каша з солдатської кухні. А ще – можливість випробувати свої сили. Траплялась і технічна несправність велосипедів, але поруч з учасниками були ті, хто вчасно приходив на допомогу і виручав.

До Немирівської школи велоколона дісталася у супроводі поліцейських та медиків. Усі були здорові, хоч трохи втомлені. У дворі учасників велопробігу зустрічали запальними танцями. А потім кожен обрав собі заняття за смаком. Спортивні снаряди, м’ячі, гирі. Хто більше штовхне пудовий снаряд – той і переможе. А найсильнішим – призи. Незламні духом не розставалися зі своїми велосипедами. Вони наполегливо відпрацьовували технічні елементи, показували вміння їздити на задньому колесі та драйвувати.

 

Під лагідними променями серпневого сонця та у затінку було приємно відпочивати, спілкуватися та ділитися враженнями.

«Я перший раз на велопробігу. Дуже класно! – каже  Єгор Тімков. – Коли ти їдеш не сам, а з друзями, драйв!  Звичайно, переживав, щоб мене не збили, але все було добре. Я люблю Україну, люблю Балту і мені тут добре».

«Мені подобається, – додає  Юля Лисогора.  – На велопробігу я не перший раз. Дуже цікаво, обов’язково ще буду брати участь».

«Класно! Цікаво! Будемо брати призи і їхати!» – коротко висловився Максим Яценко.

З дітворою, яка розважалася, поруч були спеціалісти відділу сім’ї молоді та спорту Балтської міськради. Вони проводили змагання, вручали призи, виступали головними диригентами цікавого спортивного дійства, яке завоювало популярність серед школярів громади.    

«Балтська міська рада продовжує реалізовувати молодіжні ініціативи, які пропонувала наша молодь під час зустрічі з міським головою. Це вже п’ятий велопробіг і масовість радує. У першому брали участь 34 велосипедиста. Потім – 100, а цього року – 150. Я бажаю усім дітям доїхати класно. Хочу подякувати військовослужбовцям в/ч А 1559, які завжди нас підтримують у таких заходах, Балтському відділу поліції, комунальній установі «Балтський центр ПМСД», приватному підприємцю В’ячеславу Яровенко, який активно підтримує наші патріотичні заходи, міському голові Сергію Мазуру та депутатському корпусу», – сказала завідуюча відділом сім’ї, молоді та спорту Балтської міськради Наталія Товстуха.

Коли учасники автопробугу «нагуляли» апетит, їх запросили на солдатську кашу. Усі смакували з великим задоволенням.

Родзинкою патріотичного велопробігу став розігриш призів. Володарі щасливих номерів отримали скакалки, спортивні сумки, окуляри для плавання, ракетки для малого тенісу, тощо.

Але усі очікували на головний приз – спортивний велосипед від Балтського міського голови Сергія Мазура. І цей щасливий момент нарешті настав. Головний приз виграла учениця міської школи №1. Трохи ошелешена, але щаслива, дівчина не могла стримати емоцій. 

Коли пристрасті вляглися, колона велосипедистів вирушила у напрямку Балти. Позаду залишилося Немирівське, попереду чекало рідне місто. У народі кажуть, що шлях додому не важкий. Для юних велосипедистів час збіг швидо і патріотичний велопробіг, присвячений 30-ти річчу Незалежності України, став ще однією славною сторінкою в молодіжному житті Балтської громади. 

   

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.