EnglishRussianUkrainian
   

Перекривати напружену трасу — погана ідея

Сьогодні, 25 червня, невідомі особи перекрили автомобільну дорогу регіонального значення Р-75 в районі перехрестя вулиць Любомирська- Багрицького-Колгоспна в місті Балта, чим ускладнили рух автомобільного транспорту на даній ділянці дороги.

На місце події, для врегулювання ситуації, виїхав заступник міського голови Федір Молодець.

Вимоги протестувальників – терміново закінчити ямковий ремонт у місті Балта.

Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття, відповідно до чинного законодавства є тендерною процедурою та вимагають часу. Тендерні закупівлі, в тому числі на ремонт доріг, в Україні проводяться через систему електронних торгів Prozorro, дотримуючись принципів відкритості та прозорості, де кожен може контролювати усі тендери у відкритому доступі.

Комунальною установою «Балта-благоустрій», через яку міською радою фінансується даний вид робіт, оголошено тендер на послугу з поточного ремонту дорожнього покриття в місті Балта. За результатами тендерної процедури 22 червня 2021 року укладений договір на виконання робіт з переможцем тендеру – Котовським асфальтобетонним заводом. Найближчим часом будуть розпочаті роботи з поточного ремонту доріг.

Хочеться нагадати, що несприятливі погодні умови у травні та першій декаді червня поточного року не дозволяли проведенню активних робіт з ремонту дорожнього покриття в місті Балта та населених пунктах громади.

Тому, друзі, поменше популізму, побільше конструктивізму.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/142498392841584

Share.

Comments are closed.