EnglishRussianUkrainian
   

Пластовий рік відкрито! 

Дійство, яке розгорнулося днями на центральній площі міста Балти, привернуло увагу городян.

Перехожі зупинялися та з цікавістю спостерігали як хлопчики та дівчатка у форменому одязі та з пов’язаними хустинами різних кольорів вправно виконували команди своїх наставників пластунів-сеніорів Володимира Жиленка та Ігора Белінського.

З цього дня у пластунів станиці Балта починається цікава пора сповнена пригод, гарних справ та вчинків, адже пластуни прагнуть бути вірними Богові і Україні, допомагати іншим, жити за Пластовим Законом і слухатись пластового проводу.

«Пласт» — це національна скаутська організація України, яка була заснована ще у 1911 році. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, тому день розпочався зі служби Божої в храмі Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ. “Бути вірним Богу”– такою була тема проповіді брата-семінариста Андрія Кічури. «Будьте вірні Україні!» – наголосив настоятель храму о. Андрій Сирко.

Після служби пластуни урочистою ходою пройшли до пам’ятника Великому Кобзарю де розгорнули прапор України, проспівали молитву «Отче наш», показали вміння чітко звітувати та виконувати команди.

Новим юним пластунам Єлизаветі Скрипник та Євгенії Румянцевій пов’язали хустки.

Начальник сектору сім’ї, молоді та спорту Балтської міськради Наталія Товстуха, якій теж пов’язали хустку та назвали приятелем Пласту, від міської влади привітала присутніх та подарувала два туристичних намета.    

Програма святкового дня була насичена та цікава. Пластуни розважалися та взяли активну участь у цікавих квестах.

А допомагали їм та підтимували інструктори: журналіст Олена Борейко, поет Роман Грушко та митець Андрій Виклик. 

Нагадаємо, що в Балті осередок Пласту (Станиця Балта) з’явився у березні 2019 року.

У пластунів немає вікових обмежень, тому в Пласті завжди раді як молодим людям, так і містянам більш старшого віку, що поділяють цінності організації та прагнуть пригод, ведучи активний спосіб життя!

Ліана Швецова 
Share.

Comments are closed.