EnglishRussianUkrainian
   

Попередження! До уваги жителів Балтщини, Подільського та всіх сусідніх районів!

Згідно з рішенням комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на в’їздах на територію Балтської громади та Балтського району встановлені контрольно-пропускні пункти, а також запроваджений особливий режим в’їзду-виїзду.

Наразі для перетину територій Балтщини необхідно мати при собі паспорт та документ, який посвідчує нагальну потребу перетину кордонів районів. Заборонений транзит транспорту з Подільска.

А також рішенням комісії заборонено в’їзд з Подільського району на територію Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району громадян і транспортних засобів, крім: — мешканців та членів їх родин Балтської громади та Балтського району; — працівників МОЗ України, МВС України та Служби безпеки України, автомобілів, що перевозять медичні засоби, обладнання та медикаменти при наявності шляхового листа та/або товарно-транспортної накладної; — екстрених служб; — громадян і транспортних засобів при наявності індивідуального дозволу Балтської міської ради або Балтської районної державної адміністрації, виданого у встановленому порядку.

Також комісією заборонено виїзд з території Балтської громади та Балтського району до Подільського району громадян і транспортних засобів, крім: — мешканців та членів їх родин, які проживають на території Подільського району; — працівників МОЗ України, МВС України та Служби безпеки України; — екстрених служб, громадян і транспортних засобів при наявності індивідуального дозволу Балтської міської ради або Балтської районної державної адміністрації, виданого у встановленому порядку.

Як отримати дозвіл на в’їзд – виїзд в умовах особливого порядку? Згідно Розпорядження Балтської міської ради потрібно звернутись листом на електронну скриньку Балтської міської ради info@balta-rada.gov.ua. В листі необхідно вказати мету та терміни поїздки, адресу, ПІБ та телефони контактних осіб (хто їде та до кого їдуть).

Лист розглядається протягом доби в робочий час. Відповідь надається на електронну адресу на фірмовому бланку Балтської міської ради з дозволом або відмовою в вигляді електронного листа довільної форми.

У разі надходження звернення у вихідні дні – відповідь надається протягом першого робочого дня після вихідних. Лист з дозволом/відмовою має бути підписаний міським головою або першим заступником міського голови. В листі з дозволом вказується: ПІБ осіб, яким надано дозвіл на в’їзд/виїзд та термін його дії.

Відділ комунікативно-функціонального забезпечення Балтської міської ради веде реєстр виданих дозволів та повідомляє про діючи дозволи Балтському відділенню поліції.Окреме зауваження для підприємців Подільського району! Балтський ринок, який відновив свою роботу, обслуговує лише жителів і підприємців Балтського району. Просимо вас із розумінням поставитися до вимушених обмежень, викликаних поширенням в Україні і світі COVID-19, не наражати на небезпеку себе та своїх рідних. Залишайтеся вдома!

Share.

Comments are closed.