EnglishRussianUkrainian
   

Порядок видачи Балтською міською радою Одеської області індивідуального дозволу в умовах особливого режиму в’їзду і виїзду на територію Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району громадян і транспортних засобів

1. Для отримання дозволу на в’їзд/виїзд потрібно звернутись листом на електронну скриньку Балтської міської ради Одеської області info@balta-rada.gov.ua, в якому вказати мету поїздки, терміни поїздки, адресу, телефони контактних осіб (хто їде та до кого їдуть).

2. Лист розглядається на протязі доби в робочий час та надається відповідь на електронну адресу на фірмовому бланку Балтської міської ради Одеської області з дозволом або відмовою в вигляді електронного листа довільної форми. У разі надходження звернення у вихідні дні – останнє розглядається та відповідь надається протягом першого робочого дня, наступного після вихідних.3. Лист з дозволом/відмовою має бути підписаний міським головою або першим заступником міського голови.

  1. В листі з дозволом вказується:

· ПІБ осіб, яким надано дозвіл на в’їзд/виїзд· Термін дії дозволу

5. Відділ комунікативно-функціонального забезпечення Балтської міської ради Одеської області веде реєстр виданих дозволів та повідомляє про діючи дозволи Балтський ВП ГУНП в Одеській області.

6. Старости Балтської ОТГ сприяють мешканцям громади в отримані вищезазначених дозволів шляхом передачі електронних листів з комп’ютерної техніки старостатів.

Share.

Comments are closed.