Почесні грамоти, квіти, стипендії юним городянам та чудовий концерт: у Балті відзначили День Конституції України та День молоді

Українські пісні, державна символіка, юнаки і дівчата в національних костюмах та ущент заповнений глядацький зал кінотеатру «Родина» налаштовували на святковий настрій.

Ведучі відкривають захід. Вони говорятъ про головний закон держави –  Конституцію України, її засади, права та свободи. Звучить Гімн України і зала у єдиному пориві повторює знайомі слова.

З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Балтської міської ради Олена Фролова. Її виступ – це повага до головного Закону країни та найкращі побажання усім, хто прийшов на урочистості.  

Олена Фролова виконала приємну місію – вручила активним та працьовитим жителям Балтської громади почесні грамоти областного керівництва та Балтської міської ради.   

У цей день юні жителі громади відзначали ще одне свято – День молоді. З цієї нагоди секретар міської ради Олена Фролова вручила сертифікати на отримання стипендії Балтського міського голови Сергія Мазура, яку кілька років поспіль отримує талановита молодь Балтської громади. Серед стипендіатів переможці олімпіад, учасники творчих колективів.

Поздоровити жителів Балтської громади зі святом  на урочистості прибув голова Подільської РДА Михайло Лазаренко. Він наголосив, що Балтська громада найкраща у Подільському районі. Керівник також вручив почесні грамоти Одеської ОДА та Подільської РДА.

Протягом усього свята для глядачів танцювали хореографічні колективи «Балтська зірочка» та «Фаворит», радували вокалісти та музиканти. Настрій у гостей свята був чудовий.

Ліана Швецова

 

Share.

Comments are closed.