Працівники підприємства «Балта-благоустрій» за робочий тиждень виконали великий обсяг робіт на різних ділянках громади

Закінчений благоустрій території міського парка: почищений від сміття басейн фонтану, відремонтована робоча система і підключений для роботи улюблений відвідувачами парковий фонтан. Встановлений новий сучасний ігровий майданчик, підфарбовані елементи паркового дизайну, які потребували оновлення.

Зусиллями працівників Центру дитячої творчості оновлюється дитячий атракціон «Паровозик». Проведені профілактичні роботи дитячої залізничної дороги. Атракціон готовий до роботи і почне працювати для дітей вже з суботи.

Триває грейдерування вулиць після періоду злив, розчищені зливні канави, роботи проводилися зокрема на вул. Курчатова, Любомирській та ін. Дорожні роботи з ліквідації наслідків стихії передбачають і вивіз ґрунту з узбічь, який виконується нашими працівниками і відповідною технікою.

Щоденно виконується викос трави на вулицях міста і сіл. Балтські вулиці Садова, Ломоносова, Пушкінська викошені, розпочаті роботи по вул. Гагаріна.

Завдяки співпраці з відділом освіти Балтської міської ради (нач. відділу Кулик) на 9 осіб посилена бригада косарів. Роботи проводяться на території міста у напрямку мікрорайону МКК, на території мікрорайону МКК і військового містечка.

Екскаватор нашого підприємства цього тижня працював на вул. 9 січня, розчищаючи її від намулу після стихії. На вулиці прорита водовідвідна канава. Також зачищені від намулу центральні вулиці міста: Уварова, Любомирська, Поштова, Садова, Гагаріна.

На території Комсомольського парку та Інвалідського саду змонтовані та встановлені виготовлені підприємством нові вбиральні загального користування.Триває ліквідація аварійних дерев, які несуть небезпеку життя людей по вул. Пролетарській та Уварова.

Підприємство реалізує запланований обсяг робіт та намагається вирішувати проблемні питання, які виникають в результаті несподіваних і форс-мажорних обставин. Техніка та працівники підприємства працюють і в селах громади, надаючи допомогу старостинським округам.

Share.

Comments are closed.