Прославляємо Україну та крокуємо до перемоги

Понад 150 туй, майже 100 саджанців яблуні і близько 100 кримських сосен висадили жителі міста Балти у рамках всеукраїнської акції «Сади перемоги». Трохи раніше жителі кількох сіл громади вже взяли участь в озеленені своїх територій. Попри жорстоку війну, яка триває на теренах України, люди згуртувалися і з вірою у перемогу прикрашають навколишнє середовище.

Цього дня яблуні були висаджені у військовому містечку, в парку ім. Віталія Парфирьєва. Кримські сосни прикрасили ділянку на березі річки Кодими між вулицями Уварова та Кузнецька. А ось біля адмінбудинку міськради вишикувалися стрункі туї.

У центрі міста трудилися також працівники комунальних служб. Як завжди, по весні, вони впорядковували міські клумби та висаджували квіти. Разом з усіма працював і Балтський міський голова Сергій Мазур.

«Триває війна, але разом з тим на мирних територіях ми все повинні робити для того, аби підтримувати не тільки стабільний економічний розвиток і забезпечення питань допомоги збройним силам України і внутрішньо переміщеним особам, але й готувати паралельно підґрунтя для завтрашнього дня, для сприяння відновленню України у післявоєнний період. На мою думку, «Сади перемоги» – це загальнодержавний проєкт. Ми вже неодноразово говорили про те, що жителі нашого міста та сіл підключилися до цього процесу. Я хочу подякувати усім, хто робить свій маленький внесок у покращення інфраструктури нашого міста, покращення наших сільських територій. Кожен займається тією справою, яка у тій чи іншій мірі буде спонукати до кращого і нового на території нашої громади», – сказав голова Балтської міськради.

Акцію «Сади перемоги» підхопили усі жителі Балтщини, щоб увічнити пам’ять про велику перемогу українського народу, яка здобувається і у бою, і на трудовому фронті.

Ліана Швецова.

Share.

Comments are closed.