EnglishRussianUkrainian
   

ПРОТОКОЛ № 18

Спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 22 червня 2020 рокуГоловували: Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Лабуш В. В.Міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради Мазур С. С.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

1. Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-^019, спричиненої коронавірусом SAR.S-CoV-2» зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», протоколів комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації від 19.06.2020 року № 27 «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Одеської області», від 20.06.2020 року «Щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів» в Одеській області на 19 червня 2020 року зафіксовано такі показники та їх співвідношення з критеріями.

За даними моніторингу захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 за останній тиждень, порівняно з попереднім, спостерігається зростання лабораторно підтверджених випадків у 1,7 раза (133 випадки проти 80). Тобто епідемічна ситуація залишається не стійкою.З початку пандемії зареєстровано 1202 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них до 10% — діти до 17 років (116 випадків), на медичних працівників припадає 18% (217 випадків).

Щоденно по області в середньому реєструється до 20 випадків захворювання. Зареєстровано 19 летальних випадків (м. Подільськ — 8. м. Одеса — 9, Балтський та Болградський райони — по одному), із них 2 медичні працівники.

Не дивлячись на ріст захворюваності наш регіон ще відповідає критеріям оцінки епідемічної ситуації за останні 7 днів і вони такі:показник інцидентості (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) становить 5,6 при цільовому показнику менше ніж 12 осіб;середня кількість тестувань за останні 7 днів — 19,2, що більше цільового показника (не менше 12 на 100 тисяч населення) в 1,6 раза; наповненість ліжко-місць у лікарнях 1-ї лінії на 19.06.20І0 — на 955 ліжках ЛІТУ 1-ї лінії 63 хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19, тобто 6,6 % від кількості ліжко-місць, що у 7,6 раза менше визначеного критерію (не більше 50%).

Кабінет Міністрів України постановою від 17.06.2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Зважаючи на епідемічну ситуацію, МОЗ України визначений новий підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантинних заходів на окремих територіях, з урахуванням епідемічної ситуації.Регіоном із значним розповсюдженням COVID-19 буде вважатись та територія, де є одна із таких ознак: завантаженість ліжок більш як 50%;середня кількість ПЛР та ІФА тестів менше 24-х на 100 тисяч населення заостанні 7 днів; ,коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 більше 11%;показник динаміки росту випадків інфікування COVID-19 більше 8-ми випадків на 100 тисяч населення.

З метою запобігання поширенню на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням епідемічної ситуації, комісія ВИРІШИЛА:

1. Продовжити на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району дію карантину з 22 червня 2020 року по 31 липня 2020 року.

2. На період дії карантину на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови;

5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

7) здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення;

8) відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

3. З 22 червня 2020 року дозволити роботу суб’єктів господарювання торговельного (виключно в магазинах) обслуговування населення, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі (без урахування торговельного обладнання) та дотримання фізичної дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метра, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

4. Директору Балтського підприємства ринкових послуг «Ринок» Анастасову О. П., директору ринку СФГ «Прогрес» Пиріжку В. Р.:

4.1. На вході до ринків організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, забезпечити одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі ринку із одночасним обмеженням контакту між працівниками та відвідувачами ринку шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).

Невідкладно

На період проведення карантинних заходів

4.2. Допуск працівників, суб’єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках та відвідувачів на територію ринку дозволяти лише у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, так, щоб були прикриті ніс та рот, та після проходження температурного скринінгу.

Невідкладно

На період проведення карантинних заходів

5. Балтському ВП ГУНП в Одеській області (Байов О. О.), Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Глухов В. В.) забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), та інших об’єктів з масовим перебуванням людей (із залученням засобів масової інформації).

6. Сектору з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, сектору інформаційної політики міської ради (Рибицька А. В.) забезпечити доведення населенню заходів щодо продовження карантинних заходів та необхідності виконання посилених протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, протоколів комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації від 19.06.2020 року № 27 «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Одеської області», від 20.06.2020 року «Щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів», спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС Балтської райдержадміністрації та Балтської міської ради від 22.06.2020 року № 18 через веб-сторінки, сайти, в соціальних мережах, на телеканалах, в радіомовних та друкованих засобах масової інформації до населення.

2. Про організацію проведення на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році.

1. Відділу освіти міської ради (Кулик П. Я.), КУ » Балтський районний центр із обслуговування закладів освіти Балтської районної ради» (Цегельна Н. В.):

1.1. Забезпечити пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами.

До 23 червня 2020 року

1.2. Забезпечити виконання алгоритму дій щодо організації підвезення учнів, педагогічних працівників шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО з дотриманням всіх протиепідемічних заходів під час здійснення перевезення. Відповідно до графіка проведеннязовнішнього незалежного оцінювання

2. Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Глухов В. В.) забезпечити контроль за виконанням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24 на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час проведення зовнішньогонезалежного оцінювання

3. Балтському МРС ГУ ДСНС України в Одеській області (Оровець О.О.) організувати напередодні проведення зовнішнього оцінювання 24, 29 червня, 6, 8 липня 2020 року огляд пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки пунктів проведення ЗНО-2020 (додаються).

4. Балтському ВП ГУНП в Одеській області (Байов О. О.) вжити заходів щодо:

4.1. Охорони громадського порядку в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пунктах перевірки завдань сертифікаційних робіт.

4.2. Забезпечення публічної безпеки та порядку на територіях, прилеглих до пунктів зовнішнього незалежного оцінювання.

4.3. Унеможливлення потрапляння до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання небезпечних предметів та речовин, заборонених до використання під час зовнішнього незалежного оцінювання, технічних засобів фіксації, обробки, передавання та зчитування інформації.

4.4. Супроводу шкільних автобусів у разі необхідності при перевезенні учасників зовнішнього незалежного оцінювання під час проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання 25, 30 червня та 7, 9 липня 2020 року.

Під час проведення зовнішньогонезалежного оцінювання

Виконання протоколу засідання комісії контролюватимемо особисто.

Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації В. В. Лабуш

Секретар комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації І. Г. Райчук

Міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради С. С. Мазур

Секретар комісії з питань ТЕБ та НС міської ради М.П. Гаріга

Share.

Comments are closed.