ПРОТОКОЛ № 9 спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 14 квітня 2020 року

Головували: Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Лабуш В. В., міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради Мазур С. С.Присутні: члени комісії (за окремим списком)

Щодо обмеження поширення хвороби, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до статей 4, 5, 11, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 13.04.2020 року № 9 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020 року № 5», з метою запобігання поширення хвороби, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити з 6.00 14 квітня по 24 квітня 2020 року, а у разі продовження дії карантину до його закінчення, роботу Балтського підприємства ринкових послуг «Ринок» та ринку СФГ «Прогрес».

2. Визнати такими, що втратили чинність пункти 5, 6 спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації та міської ради від 2 квітня 2020 року № 7 «Про запобігання поширенню на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

3. Керівникам релігійних організацій всіх конфесій, враховуючи карантинні заходи, з метою недопущення скупчення людей:

3.1. Відмовитись від загальних посвячень під час Великодніх свят в храмах і на прихрамових територіях, проводити освячення великодніх страв за місцем проживання мирян, а також в місцях їх виробництва і продажу.

4. Заборонити з 16 квітня по 21 квітня 2020 року відвідування віруючими культових будинків та споруд різних конфесій, крім священнослужителів і церковних служителів.

5. Суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування:

5.1. Забезпечити посилений режим санітарних та дезінфекційних заходів (погодинно із проведенням заключної дезінфекції в кінці робочого дня).

5.2. Рекомендувати переглянути режим роботи магазинів та збільшити час для обслуговування відвідувачів.

5.3. Забезпечити дотримання між відвідувачами в чергах до магазинів соціальної відстані не менш ніж 2 метри.

6. Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Глухов В. В.) здійснити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування санітарних та дезінфекційних заходів.

7. Керівникам банківських установ забезпечити дотримання між відвідувачами в чергах до установ соціальної відстані не менш ніж 2 метри.

8. Сектору з питань управління персоналу апарату райдержадміністрації, сектору інформаційної політики міської ради (Рибицька А. В.) забезпечити доведення постанови Головного державного санітарного лікаря України від 13.04.2020 року № 9 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020 року № 5» та спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації та міської ради від 14.04.2020 року № 9 через веб-сторінки, сайти, в соціальних мережах, на телеканалах, в радіомовних та друкованих засобах масової інформації до населення.

9. Виконання протоколу засідання комісії контролюватимемо особисто. Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації В. В. Лабуш, Секретар комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації І. Г. Райчук, Міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради С. С. Мазур, Секретар комісії з питань ТЕБ та НС міської ради М.П. Гаріга

Share.

Comments are closed.